Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Arkadaşlar, Yuval Noah Harari ciltli seti Amazon’da güzel bir indirime girmiş. Bu arada indirime ek, ilk alışverişlere özel OKUL30 koduyla 110 TL’ye getirebilirsiniz. :upside_down_face:

1 Beğeni

Aldım valla teşekkür ederim :four_leaf_clover:

1 Beğeni

175 TL Stok 1.

A Middle-earth Traveller : Sketches from Bag End to Mordor https://www.amazon.com.tr/dp/0008226776/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_G5Y2QCC1H7ZSGK7VQKZ8?_encoding=UTF8&psc=1

1 Beğeni

Rica ederim. İyi okumalar.

D&R için çalışan bir indirim kodu var mı şu an ? (Konuyu aradım ama çalışan bir kod bulamadım)

Hepsiburada’da 150 ye 30 indirim var kitaplarda.

4 Beğeni

Aynı indirim birkaç gün önce vardı, indirimi kaçırdım diye üzülüyordum.Çok iyi oldu. :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Daha önceleri de paylaşıldı fakat güncel olduğunu belirtmek amacı ile tekrar paylaşıyorum.

7 Beğeni

Amazon’da Psikonet Yayınlarının çoğu kitabı %65 indirimde.

1 Beğeni

image
image
image
image
image
image

9 Beğeni

Boyle indirimlere nasil bakabiliyorsunuz ben hic bulamiyorum ekstra indirimlerin oldugunu gosteren bir sayfa yok mu Amazon’da? Ya da varda ben mi bilmiyorum :grinning_face_with_smiling_eyes:

1 Beğeni

Ben de böyle bir sayfa arıyordum, hatta müşteri hizmetlerine dahi sorarak kupon, kod bilgi arıyordum ta ki burayı bulana kadar. Buradakiler Amazon müşteri hizmetlerinden bile iyi çünkü aynısını sorduğumda bilgileri olmuyor veya sadece bizim uygulama reklamlarını takip edin diyor…
Ben buradakileri madenciler benzetiyorum, kitap madencileri. Kitap fiyatı mı düştü, Amazon mu veya başka bir yer mi, hemen paylaşıyorlar. Sık sık takip edip bakmak gerekiyor. Ben de bulduklarımı ara ara paylaşıyorum. Oldukça da fazla yararlandım. Yardımcı olanlara kocaman teşekkürler​:clap::clap:

13 Beğeni

3 Beğeni

Güzel tespit madenciler terimi, benim bu site buluşmam kitap serilerine bakıyordum ki Zaman Çarkı serisini gördüm, keşke görmese idim. Benimde bir rahatsızlığım var beğendiğim ve ilgi çektiğim serileri almak için çok çaba gösteriyorum. Arkadaşın birisi liste yapmış Zaman Çarkıda bunun içinde lakin serinin yeni basımı yok zor bulunan bir set diye paylaşım yapmış. Hatta o arkadaş Kocaeli’de bir kitapçıda var demişti arayıp almıştım. Sadece 4 cildi yoktu bana 1.000 TL ye mal olmuştu. İlk noktada 700 civarında başımı yapıldı eccük kazık yedim ama olsun…:face_with_hand_over_mouth::see_no_evil::relaxed:

5 Beğeni

Marmara Park Avm. İndirimler %20 den başlıyor.

Bu da illüzyona inanmayan realistler için :slight_smile:

20 Beğeni

Bi an kitap kulesi yapmışlar sandım. Telefonu 90 derece sağa yatırınca anladım. :slight_smile:

24 Beğeni

Aklımızı aldın, sanki bir ilizyon. Ben 180 derece çevirdim, gerçeği gördüm :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Bende öyle sandım hatta kitapları nasıl görecekler vs diye düşünmeye başlamıştım.

2 Beğeni

Ben de umarım kimsenin üstüne devrilmez bunlar dedim başta. :smiley:

1 Beğeni