Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Bir fırsat da ben paylaşayım istedim. Pegasus’un daha yeni bastığı Hyperion dün 51.99 TL idi, bugün 55.99 TL olmuş. Demek ki yarın 60 TL olabilir. O yüzden hemen sipariş vermek gerek :slight_smile:

8 Beğeni

Körelten Hançer Kidegada günün fırsatı olarak %50 indirimli.

9 Beğeni

Bu kitabı alacak arkadaşlardan bir ricam olacak. İçinden rastgele birkaç sayfa paylaşabilirler mi? Çevirisini kıyaslamadan almaya korkuyorum ben.

4 Beğeni

BKM kitapla ilgili bir kod var mı?

2 Beğeni

100-149 TL arası alışverişlerinizde 10 TL = SEVGI10
150-199 TL arası alışverişlerinizde 15 TL = SEVGI 15
200-249 TL arası alışverişlerinizde 20 TL = SEVGI 20
250-499 TL arası alışverişlerinizde 25 TL = SEVGI 25
500-749 TL arası alışverişlerinizde 50 TL = SEVGI 5 0
750-999 TL ve üstü alışverişlerinizde 75 TL = SEVGI 75
1000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL = SEVGI 10 0

Sanırım bunlar geçerli olanlar şu an.

4 Beğeni

Amazon prime 5 al 4 öde kampanyası

3 Beğeni

3 Beğeni

Bu kitaplar güzel mi? Alınır mı sizce? Yani çevirisi, baskı kalitesi nasıl? Bilgisi olan varsa ve fikir verebilirse sevinirim.

1 Beğeni

3 kitap kupon ile 111 tl tutuyor böyle saçmalık mı olur !

10 Beğeni

Uzun süredir İdefix’ten alışveriş yapmıyorum. Kargo bedava 125 tl ve kargo ücreti 12 lira. Sözün özü şuan İdefix’ten yapılabilecek en karlı alışveriş için izlemem gereken yolları yazan biri olursa çok memnun olurum. Şuan için sadece Spiens kitabını almak istiyorum fakat kodlarla güzel bir indirim oranı illa örneğin 100 TL üzeri yakalanıyor ise sepet tutarını üste çekebilirim.

1 Beğeni

Yukarılarda bir yerde kargo bedava kodu vardı. Onu kullanarak tek kitabı kargo ödemeden alabilirsiniz. Tabi bu durumda ekstra indirim kodu kullanamazsınız.

3 Beğeni

Gereksiz zam :handshake: İthaki ve Pegasus

15 Beğeni

Teşekkürler. Zaten diğer sitelere nazaran en uygun fiyat orada. Alayım da aklımdan çıksın :slight_smile:

2 Beğeni

kitapsepeti (okuoku) mobil uygulama ücretsiz kargo sınırı 49 TL

Opera Anlık Görüntü_2021-02-02_161921_www.kitapsepeti.com

6 Beğeni

11 Beğeni

Merhaba, Pegasus için tükenen kitaplar yeniden satışa açılacak mı?

1 Beğeni

Şu anda açılmayacaktır.

İyi günler,
Kitabist

2 Beğeni

Aslında açılsa forumdan çok fazla kişi Hyperion alırken sepeti de 100 liraya tamamlardı. Kendi adıma konuşayım benim son birkaç ayda çıkan Pegasus kitaplarından alacağım en az 5-6 tane var.

1 Beğeni

Ben verdim bugün sipariş @Kitabistcom dan. Kargo için Whatsuptan koordine kurdular bugün kargoya verilecekmiş. Memnuniyet durumumu buradan paylaşırım.

5 Beğeni

Siteye ilk günden beri bakmama rağmen Hyperion’u hiç göremedim. O da mı tükenenler arasında?

1 Beğeni