Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Hayır hiç eklemediler. Tükenen olarak Soytarı Prens, Ejderha Yolu falan var. Tabii ben tükenmemiş hallerini hiç göremedim.

3 Beğeni

Böyle bir şey denk geldi, kargo ücretsiz kodumuz olsa fena olmazdı sanki. :sweat_smile:

3 Beğeni

Forumdaki reklama tıklayarak girdim %100 yapsaydınız tövbee

4 Beğeni

Çeviriyi direkt Google Translate ile yapmışlardır muhtemelen.

4 Beğeni

O değil kağıt daha pahalı değil mi?

3 Beğeni

Amazon’daki %50 indirimli kitaplar.

5 Beğeni

Kidega Günün Fırsatı

5 Beğeni

%70 indirimden sonra %50 o kadar kesmiyor ki :smiley: şöyle bi baktım da çok da ilgi çekici kitaplar pek yok gibi, depolarını boşaltsınlar diye yapılmış bir indirim gibi gözüktü gözüme :slight_smile:

4 Beğeni

Evet ben de öyle hissediyorum. Çoğu outlet menüsündeki kitaplar sanki. Alacağım, acelesi olmayan kitapları ya Amazon’da yüzde 70 indirime girerse diye erteliyorum :roll_eyes::grin:

1 Beğeni

Arkadaşlar trendyolda kupon var mı?

1 Beğeni

17 adet gönderi şu konuya taşındı: Aldığı Kitapların Temini ve Gönderimi Sırasında Bunalanlar Platformu

%50 indirimliymiş arkadaşlar.

3 Beğeni

3 Beğeni

Paylaşımınız için teşekkürler. Merak ettiğim hikayelerden biriydi, dizisini 1-2 bölüm seyrettim ama nedense (belki ruh halinden) diziye odaklanamadım. Bilim-kurgu üzerinden gerilim ve korku , edebiyatta çok rastladığımız bir tür olmayınca haliyle oldukça ilgi çekiyor.

2 Beğeni

Kara cumada ilknokta da 470 TL ye indi bu set.

2 Beğeni

İlknokta’da günün fırsatıymış.

https://www.ilknokta.com/jane-casey/jane-casey-7-kitap-takim.htm

Set almak isteyene uygun fiyatlar ama Jane Casey kitapları BKM ve Kitapsepetinde daha büyük indirimler görüyor ara ara. Tabi oralarda da toplamaya uğraşmak gerekiyor. Ben üşenmiyorum açıkçası :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de diyorum kitap indirimi başlığı nerede, göremiyorum. Yeni açılmış. :smiley:

3 Beğeni

İş Kültür’ün kendi sitesinde

6 Beğeni

Bundan daha büyük indirim olmuş muydu amazonda ya da başka bir yerde?

1 Beğeni