Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Kidega için indirim kuponu var mıdır acaba?

Hepsiburadaya Tıkla Kazan kampanyası gelmiş. 5 ile 250 TL arasında hepsi papel veriyor 1 gün içinde kullanmak şartıyla. Çevremden gördüğüm kadarıyla genellikle 10 ve 20 papel geliyor sanki ama hiç yoktan iyidir.

5 Beğeni

Ücretsiz kargolu kitap var mıdır acaba?

4 hesaptan da 5 tl çıktı :frowning:

1 Beğeni

5 TL kazandım, onu nasıl kullanacağım?

Hepsiburadanın satıcı olduğu kitaplar genelde ücretsiz kargo oluyor. Ben bugün 25 liraya kitap aldım, 20si tıkla kazandan aldığım papeldi ücretsiz kargo verdi.

Ödeme ekranında kullanılabilir hepsipay cüzdan bakiyesi çıkması lazım. Sepet tutarındaki aradaki farkı da hepsipay cüzdana yükleyip tek seferde çekebilirsiniz. Bir kısmı papel kalanı kredi kartı oluyor mu emin değilim.

1 Beğeni

Amazon anasayfamda böyle bir şey vardı. Siz de bakın gelmiş olabilir :thinking:.

2 Beğeni

Kidega da Say yayınları %50 de.

Gündüz baktığımda ücretsiz kargo yazıyordu, belli bir saatten sonra kargo ücreti gözüktü. Yarın tekrar denicem.

DR için 10/100 indirim kodu var mı?

DR10TL olabilir. ( 20 karakter )

Teşekkürler ama hediye kartı için çalışmadı :neutral_face:

Şu an DR’da Alfa %37 + %5 sepet indirimi + indirim kodu var. Bunun üzerine indirim kodu ile hediye kartı da alırsam çok güzel olacak. Ayrıca Üç Silahşörler 4. ve 5. ciltler de eklenmiş.

İdefix’teki hediye kartı indirimi D&R da uzun zamandır olmuyordu. Sanırım hala olmuyor.

3 Beğeni

Bu arada Kidega’ya da Üç Silahşörler 4. ve 5. ciltler eklenmiş ancak indirim oranı %25.

1 Beğeni

Bu kampanyalar bi bana denk gelmiyor galiba daha bi kere kupon tanımladığını görmedim amazonun bana. :confused:

Az önce Amazon’da Can cilti Hayvan Çiftliği’ni %50 civarı indirimde gördüm. İsteyeni varsa…

Bana da yaklaşık 1 yıldır falan gelmiyordu hiç çok şaşırdım, yok olmadan hemen kullanayım dedim :slight_smile: .

1 Beğeni

Bence Amazon benim prime üyesi olduğumun farkında değil.

Ya da ben prime üyesi değilim ama olduğumu sanıyorum. Başka açıklaması yok çünkü. :sweat_smile:

4 Beğeni

5 Beğeni