Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Ben daha şimdi kullandım oldu. Prime da değilim.

2 Beğeni

PRIME10 kodu için çok teşekkürler, Prime abonesi olmadığım halde işe yaradı, garip bir sistemleri var.

3 Beğeni

Prime hesapta olmadı. Yeni hesap açtım onda da olmuyor.

2 Beğeni

PRIME10 kodu çalıştı teşekkür ederim prime abonesi olmadığım halde.
Screenshot_2

BKM kitaptan liste hazırlamıştım amazonda ki 20tl lik indirimi görünce vazgeçtim aynı kitapları amazondan aldım.
Bu arada BKM kitapta insan ne ile yaşar? kitabı ciltli hali %91 indirimde ciltli kütüphaneye sahip arkadaşlar ilgilenebilir

6 Beğeni

Hesabımda şuan aktif prime üyeliğim yok ve indirim uygulandı.

2 Beğeni

Biz boşuna prime üyesi oluyoruz galiba. Yeni üyeye oluyo, olmayanlara kampanya oluyor. Çok ilginç.

8 Beğeni

Ayda 9 liraya 4k yayın izliyorum, 2 liralık kitap bile yarın bedava kargoyla kapımda. İstersem kargoyu 4 kere erteleyebiliyorum gelme ya diye trip atıyorum :slight_smile: yeni müşteri için promosyon yapmasın mı bu işlerden az da olsa zarar etmez mi.

21 Beğeni

Yapsın da prime’a sahip olduğum için beni dışarıya itmesi ve bunu koşullarda yazmaması sinirimi bozdu açıkçası. Müşteri hizmetlerine sordum Prime üyesi olduğum için kullanamıyorum :smiley:

3 Beğeni

Aldım umarım 2 gün sonra iptal edilmez sipariş.

1 Beğeni

Amerikan mantığı bu müşterim bana sadık diyor hizmeti zaten çok ucuza veriyor.

2 Beğeni

Yeni müşteri değilim, daha önce bir defa deneme bir defa da ücretli prime kullandım.

1 Beğeni

Rıhtım yine beni yaktı… Şaka bir yana üye olmamama rağmen çalıştı teşekkür ederim.

2 Beğeni

İngilizceHarry Potter Seti %50 indirime girmiş. Yurtdışı fiyatından ucuz. PRIME10 kodu ile 20TL daha iner.

2 Beğeni

5 al 20 TL öde kampanyasından 5 kitap seçtim ve İnsan Ne İle Yaşar?(ciltli) kitabını ekledim. Sepette 5/20 kampanyası gözükmüyor. Ödeme ekranına geçince fiyat azalıyor. Ödeme ekranında 23 TL olmasına rağmen siparişi oluşturmaya izin verdi. Papara %15 iade ile bir tane Hay ciltli+5 kitap 19,55 TL ye geldi. Sipariş onaylandı. Umarım bir sorun çıkmaz.

1 Beğeni

Sepet ekranında alt kısımda kampayalar listesi var oradan 5 kitap 20 tl seçmeniz gerekiyor diye biliyorum. Eğer hesaplamalarda indirim gözüküyorsa ve sipariş onaylandıysa sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Yinede verilen siparişler ekranından kontrol edin

1 Beğeni

Yav arkadaş bu PRIME10 bi ben de mi çalışmadı, prime hesabımdan yaptım olmadı, kardeşimin prime olmayan hesabından yaptım olmadı. Hem uygulamadan hem bilgisayardan denedim üstelik.

1 Beğeni

Saçma bir düşünce olabilir. Acaba hesapdan değilde ip den kaynaklanan birşey olabilir mi diye düşünüyorum.
Uygulamaya telefondan giriyorsunuz telfonda modem wifi sine bağlıysa modemin ip sini kullanıyor.
Dediğim gibi saçma ama denemeye değer naçizane tavsiyem telefonun kendi internetiyle uygulamaya girip denemeniz.
Belki olur :slight_smile:

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, denemiştim bunu da ancak sonuç vermedi

1 Beğeni

Yok bende de çalışmadı hiçbir şekilde.

1 Beğeni

Kampanya ilk 6000 kod ile sınırlıydı. Bu sayı tamamlanmış olabilir.

1 Beğeni