Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Şu an BKM’de herhangi bir kod var mı? Bazı ders kitapları alacağım ve ufak da olsa indirim olsun istiyorum.

2 Beğeni

50 tl üzeri alışverişlerde ders kitaplarında sepette %10 indirim var onu kullanabilirsiniz.

3 Beğeni

Ders kitabından kastım üniversitede hocalarımızın istediği kitaplar. Sanırım dediğiniz kampanya test kitaplarıyla ilgili :frowning: . Yine de sağ olun. Ben sepette uygulanan tipte bir indirim istiyorum daha çok.

3 Beğeni

Bir de üstte @Marjorie cozdemir kodu 100 tlye 10 tl indirim veriyor demiş denedim oldu.

3 Beğeni

Cidden oldu çok teşekkürler :smiley: .

2 Beğeni

Amazon kodu benim diğer hesapta çalışmadı nedense. Satıcının hepsi de Amazon.

2 Beğeni

Hem Amazon’dan hem BKM’den alışveriş yaptım. Ders kitaplarını en uygun halleriyle aldım. Herkese teşekkürler. Bir dönemlik bilgi soygunu da böyle bitti :smiley: .

4 Beğeni

Prime olmayan hesaptan kod ile alışveriş yapabildim ben de.

2 Beğeni

Paylaşan arkadaşa teşekkürler. Az daha kaçırıyordum Tolstoy’u. Kupon prime olmasa da çalıştı bende.

2 Beğeni

Prime yok ve ilk alışveriş değil diye hiç denememiştim bile. Haber veren arkadaşa teşekkürler. Ben de küçük bi sipariş vermiş oldum. Şu amazon en azından bir İş Bankası %50 filan yapsa parçalayacağım cüzdanı ama yapmıyor kaç ay oldu artık

3 Beğeni

Websitesinde mi denediniz? Uygulamada çalışmadı bende.

2 Beğeni

Büyük ihtimalle yapmamışsınızdır ama PRİME10 değil PRIME10 yazmalısınız. Bende uygulamada oldu bu arada. Bir de hesabınız prime hesabıysa o hesaplarda sorun yaşanıyormuş yukarıda öyle diyorlar. Ben de prime hesapta yapamadım normal hesapta oldu.

2 Beğeni

Hem prime hem prime olmayan hesaptan denedim. Olmuyor malesef.

2 Beğeni

The Penguin Complete Sherlock Holmes 67 TL
https://www.amazon.com.tr/gp/product/0141040289/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A1UNQM1SR2CHM&psc=1

2 Beğeni

Prime olmayan ama daha önce 1 aylık deneme Prime almış hesapsa belki ondan olmuyordur. Yani daha önce bir şekilde Prime tanımlanmış hesaplara olmuyordur belki.

1 Beğeni

Amazonda Justice League yeni 52 ciltlerinde %45 indirim var, kodla birlikte alırsanız daha da büyük indirim olur. Mesela benim %60 oldu toplamda.

1 Beğeni

Kodu kabul etmiyor, müşteri temsilcisi kotanın dolduğunu söyledi bana

2 Beğeni

Üzüldüm sizin adınıza.

3 Beğeni

Geçen gün trendyolda 4 al 3 öde vardı bir kontrol edin isterseniz.

3 Beğeni

Şimdi siz söyleyince baktım ama istediğim kitaplar yoktu. Kampanya devam ediyor mu bilmiyorum. Derslerde kullandığımız tipte kitapları Trendyol’da bulmak pek mümkün değil zaten. Hatta bir hukuk kitabı sadece yayınevinin sitesinde satılıyor :confused: .

3 Beğeni