Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Ben şu an Yapıkredi banka kartını kullanıyorum. Daha önce kredi kartı kullanmadım. Başvuru sırasında aylık geliriniz vs soruluyor oraları nasıl dolduralım tavsiyeniz var mı? Aylık gelir ile bağlantılı bir kredi mi veriyorlar? Kredi mevzusunu pek bilmiyorum. Daha önce kullandığım kartlarda ne kadar yüklersen o kadar harcama yapabiliyordun. Bu arada cevap için teşekkürler.

1 Beğeni

Normal bir bankadan vadesiz hesap açtırır gibi hesap açtırıyorsunuz, hesabınıza bağlı enpara kartı veriyorlar size.

Kredi kartı için de isterseniz ayrıca başvuruyorsunuz. Ben kredi kartı verme kriterleri nedir, kredi kartı için gelir belgelenmesi vs isterler mi bilmiyorum onun için bir şey diyemiyorum.

Eklemeden geçmeyeyim: Kitap kampanyası geri iade için istekleri var enparanın. “5 kriteri tamamla ayın enparalısı ol ve iki adet fatura talimatı ver” diye. Normal bankacılık hizmeti kullananlar için bunlar sıkıntı olmuyor ama gençler, öğrenciler nedeniyle bu kriterler saçmalık.

4 Beğeni

Amazon’da Harry Potter ingilizce kutulu set %60 indirimde. Aralık ayındaki indirimde bu fiyatın neredeyse yarısına almıştım ben ama bir daha o fiyata düşeceğini sanmam. Bu hali bile çok çok uygun.

4 Beğeni

Tamamdır teşekkür ederim.

2 Beğeni

Ön ödemeli kart değil demi?

1 Beğeni

Enpara’nın 2 kartı var biri Banka kartı yani ön ödemeli olan Encard, diğeri kredi kartı olan Enpara Kredi Kartı.

Enpara kampanyaları ikisinde de oluyor. Yani tercih size kalmış.

3 Beğeni

İlkine parayı gidip Finasbank atmlerinden mi yatırıyoruz? İlk karta kart ücreti kesiyorlar mı?

1 Beğeni

Herhangi bir kart ücreti vermeyeceksiniz. İnternetten başvuracaksınız size getirecekler kartı. Genel olarak eft, havale ücreti yok (Tüm bankalarda). Bazı Atm’lerde işlem yaparken küçük kesinti yapıyor Ücretler | Enpara.com
Eklemeyi unutmuşum : Denizbank ve TEB ATM 'lerinde ayda 3 ücretsiz işlem hakkın var sonrası attığım linkteki ücretler geçerli.

2 Beğeni

Vadesiz hesaba bağlı banka kartı.

2 Beğeni

Merhaba, BKM ithaki indiriminden ben de 4 sepet yaptım kodları sizinle de paylaşayım belki ihtiyacı olan vardır.
BKMKORAY25
BKMKORAY15
KPNL15
AVNTJX15

15 Beğeni

Arkadaşlar Ötüken’de %55’e varan indirim başladı. Klasiklerde indirim %40-45 civarında…

Dede Korkut Destanı (Ciltli) 35 TL’ye düşmüş… https://www.otuken.com.tr/dede-korkut-destani

9 Beğeni

Süper haber. @alper Kutadgu bilig önerir misin ötükenden?

2 Beğeni

https://www.kitapsepeti.com/urun/detay/kitap/pir-sultan-abdalin-kizi-senem-cilt-1/1408761
https://www.kitapsepeti.com/urun/detay/kitap/pir-sultan-abdalin-kizi-senem-cilt-2/1408763
Belki ilginizi çekebilir. kitapsepetinde şu an 5.99 lira

1 Beğeni

Dnr’da da fiyatı çok düşmüş. Neden acaba?
Severim de aslında abdal geleneği ile ilgili şeyleri ama şüphe sardı şimdi.

1 Beğeni

Büyük ihtimal az sattığı için yayınevi biraz depo temizliği yapmaya karar verdi.

2 Beğeni

Kitapsepeti

6 Beğeni

O baskıyı bilmiyorum Özgür.

3 Beğeni

6 Beğeni

Site üzerinden ilk kez alışveriş yapacaklar için PRIME25 kodu var.

2 Beğeni

Yeni hesap açıp denememe rağmen Amazon’un bu indirimlerinden yararlanamıyorum. Sinir bozucu.

3 Beğeni