Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Dune ciltli çıktığı zamanda 650 TL değil miydi?

1 Beğeni

Yok, şuradan biliyorum; Bkm’den aldığımda 15 TL kod + Papara cashback’le 285 TL’ye gelmişti. :sweat_smile:

Edit; Şimdi kontrol ettim, ilk önce Kidega’dan sipariş ettiğimde 10 TL indirim kodu kullandığım için kendimi öyle inandırmışım ki, BKM’den de 285’e aldım sanmışım. :sweat_smile: 650 olarak çıkmış, özür dilerim İthaki’den. :joy:

5 Beğeni

Ben her akşam almaya karar verip sabah vazgeçtiğim için 2-3 günde bir sepete ekliyorum. :slight_smile: O nedenle 650 diye hatırlıyorum.

4 Beğeni

Sevgililer Günü zamanına denk gelmişti sanırım benim siparişim, o zaman da 25 TL indirim kodu vardı. Yine 285’e gelmiş benim aldığım Cashback sayesinde. :sweat_smile:

2 Beğeni

Yok hep 650 idi.(20)

2 Beğeni

Trendyol’da teslimat noktasından alırsanız kitaplar 100 Tl’ye 20 Tl’lik kupon veriyor.

1 Beğeni

Herkese iyi akşamlar değerli arkadaşlarım… Umarım iyisinizdir. Beni sorarsanız sizden iyi olmayayım :slight_smile: Amazon’da indirim kodu var mı? Aylar önce ne güzel iki kodla 50-60₺ fiyat düşürürdük

1 Beğeni

PRIME10 vardı bitmediyse o var başka benim bildiğim yok.

2 Beğeni

BKM 'de ithaki yayınları hafta sonuna özel %50 indirime girmiş ilgililere duyurulur…

1 Beğeni

Amazon bizi ölücü yaptı bıraktı ortada. İndirimler düşük geldiği için aylardır kitap alamaz oldum. :smiley:

15 Beğeni

Akşam üzeri kontrol ettiğimde benim sipariş sayfamda da sizinki gibi tedarik ediliyordu. Şu an baktığımda hazırlanıyora dönüşmüş. Merakla kargoya verilmesini beklemekteyim :slight_smile:

2 Beğeni

Umarım düzgün bir şekilde gelir hepimizinki :slight_smile:

2 Beğeni

Bende de aynısı yazıyor. Umarım elimize sağ salim ulaşır.

3 Beğeni

ED4FC3CE idefix 150/15tl

Ben kullandım ama belki birilerinin daha işine yarayabilir.

1 Beğeni

Amazon’un indirim mindirim yapacağı yok anlaşıldı. Hizmet güzel de halk indirim istiyor. Bari alıştırmasaydınız… Ağlayarak foruma yazıyorum Amazon mutlu musun?

15 Beğeni

@keltmuzoso @Yuso4656 @effect Bkm benim siparişi kargoya vermiş. Sizler de kontrol edin.

4 Beğeni

Benim de verilmiş.(20)

3 Beğeni

Maillerimi kontrol edince fark ettim, varlığını unuttuğum iki tane idefix indirim kodum varmış. Son kullanım günü bugün, belki kullanmak isteyen olur.

• 20 TL indirim kuponu kazandınız. 630461CD 22 Şubat - 14 Mart tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • 20 TL indirim kuponu kazandınız. 61BD1A01 22 Şubat - 14 Mart tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
2 Beğeni

Hocam şu enpara olayını müsaitseniz açıklayabilir misiniz? Kredi kartı vs olarak geçiyor o yüzden biraz
çekinceliyim hesap açmak konusunda. Avantajları gayet güzel ama olayını pek bilmiyorum eğer müsaitseniz açıklayabilir misiniz?

1 Beğeni

Enpara finansbank’ın şubesiz bankacılık hizmeti.

Artıları kredi kart aidatı yok, havale, eft ve hesap işlem ücreti yok. Arada bir de 5-10 TL geri iade kampanyaları oluyor. Kredi kartı alışverişlerde taksitsiz kartlardan ama kartın kendi taksit özelliği var. Her ay vade farkı olmadan 3 işlem de 6 taksit seçeneği sunuyor. 3 işlemden sonrası vade farkı yapılabilir.

Bunlar dışında diğer bankaların hizmetlerinden başka bir farkı yok .

2 Beğeni