Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Vodafone Yanımda uygulaması INDIRIM25 kodu ile 50 liraya 25 lira indirim yapıyor.

Vodafone abonesi olmanıza gerek yok.

3 Beğeni

Şöyle bir kampanya var bırakıyorum buraya.

5 Beğeni

3 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/dp/0356511286/ref=cm_sw_r_cp_api_glt_i_GGGBNS3KJBD9QCQ1QZZ0?_encoding=UTF8&psc=1#

1 Beğeni

Kum - D&R

1 Beğeni

Hangi uygulama için bu indirim?

Vodafon’un Yanımda uygulaması. Uygulamayı indirdikten sonra Vodafone’lu değilim diyerek uygulamaya giriyoruz.

Hepsiburada gün sonuna kadar 100/25 indirim kodu : ININAL25

150/35 kitap hediye çeki ile birleşiyor.

5 Beğeni

Çok teşekkürler haber verdiğiniz için. :blush: Kralların Çarpışması Resimli Baskı ve Şafağın Robotları’nı 110 TL’ye almış oldum sayenizde. :upside_down_face:

1 Beğeni

Arkadaşlar idefix için kodlar var mı?

1 Beğeni

SEPET25 ve SEPET15 geçerli diye düşünüyorum.

Birleştiğini söylediğiniz için teşekkür ederim. Uzun zamandır merak ettiğim ancak fiyatından dolayı alamadığım seriydi. Sayenizde 114 TL’ye gelmiş oldu. Umarım seriyi de beğenirim :slight_smile:

5 Beğeni

Karton kapaklı baskının fiyatına inmiş. 40/150 ile alınırsa ciltli baskı için bayağı uygun bir fiyat olur.

(Kapağına Tarım Bakanlığının binasını koymasalarmış iyiymiş.)

Antilop ve Flurya kitabı sanırım.

King’lerin fiyatı hergün düşüyor. Kimse bu fiyatlardan almaz ise daha da inecek gibi duruyor. Almayı düşünen takipte olsun :slight_smile:

7 Beğeni

Hepsiburada 150/30 indirim kodu, bugün son.

40/150 kampanyası ile karton kapaklı fiyatına alınabilir. Collector’s Tenth Anniversary Limited Edition medition falan diye ne varsa sıralamışlar ama öyle aman aman bir numarası yok. Hafif süslü cildi olan bir baskı o kadar :slight_smile:

2 Beğeni

resim

Esir Şehir Üçlemesi Kutulu (Etiket Fiyatı: 227TL) Hepsiburada %52 indirimli olarak listelenmiş. Ekstra sepete %15 indirimle 91,66TL’ye iniyor o da yaklaşık %60 indirime tekabül ediyor.

resim

6 Beğeni

Bir buçuk senede geldiği durum vahim. :unamused: 20 Kasım 2020

12 Beğeni

Bunu Panel Kırtasiye diye bir satıcı satıyor. Güvenilir bir işletme gibi duruyor ama emin olamadım. İşletmenin N11, Hepsiburada mağazalarında da aynı fiyat. Hatta N11 sepet indirimi diye bişey yapmış 160 TL’ye iniyor. Benim de almak istediğim bir çizgi roman, fiyatı da çok iyi ama güvenemedim açıkçası…

hqdefault

Çizgi Romandan anlayan arkadaşlara da sormuş olayım. Bu çizgi romanın daha ucuz olan bir baskısı falan var mı acaba? Bu öyle birşey olabilir mi?

9 Beğeni

Alttaki fotoğrafı görünce patladım. :joy::joy:

3 Beğeni

Sıfır bir şekilde bu fiyattan daha ucuza bulamazsınız. Ben geçen sene 50 TL’ye ikinci el aldım İngilizce baskısını çok uyguna buldum ancak bu zamanda o fiyata bulmaz imkansız gibi geliyor bana. Türkçe baskısı harika bir baskı benim gözümde ama uygun fiyata onu da bulmak imkansız 160 TL’ye bulsanız bile orijinal dilinde almak daha mantıklı geliyor bana.

1 Beğeni