Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

image
Bir süredir takip ediyordum fiyatı düştükçe düştü 21 TL’ye geldi, az önce sipariş verdim. Eğer başka takip eden varsa diye paylaşmak istedim. Bazen bu tarz düşük stoklu kitaplar biri alınca fiyatı fırlayabiliyor. Benden başka almak isteyen varsa kaçırıp mağdur olmasın :slight_smile:

@Leingrad’ın paylaşmasıyla kitaptan haberim olmuştu, teşekkürler.

1 Beğeni

Geçenlerde Feza Gezginleri de bu yazardan bahsetmişti. Askeri Bilim Kurgu türünde övülen bir yazar. Belki bizden de bir yayınevinin radarına girer.

3 Beğeni

İthaki yüzde kaç indirim var en uygun şu an bilen beri gelsin. :smile:

Kafam karıştı bir sepet yapayım dedim.

1 Beğeni

Ben aradığım ithaki kitaplarını hep en ucuz amazonda buldum. 150/40 kodu da olunca cüzdan ağladı :sweat_smile:

150/40 kullanmak için yeni hesap açarken nelere dikkat edeyim?

Sanırım sadece hesabı mobil uygulama üzerinden açmak alışverişi de mobil uygulamadan yapmak yeterli. Ben ana hesabımla daha önceden alışveriş yaptığımdan kod çalışmadı. Bir sipariş annemin hesabıyla yaptım adres ve kart bilgileri yine eski hesabımla aynıydı. Bi tane de ana mailime nokta ekleyerek hesap açtım. Amazon noktalı mailleri farklı mail olarak algılıyor ama gelen postalar noktasız versiyondaki ana mailin kutusuna düşüyor.

3 Beğeni

Teşekkürler haber verdiğiniz için, okumak istiyordum, bir set aldım hemen…

%67 indirim

Telefon numarası önemli mi?

Son hesabı oluştururken telefon numarası istedi. Diğer hesabı oluştururken istediğini hatırlamıyorum, sadece mail girmiştim. Eski hesabıma ait olan telefon numarasını kabul etmedi. Sipariş verirken kargo bilgilerinde tekrar kendi telefonumu, tc ve ismimi girdim.

1 Beğeni

Çok teşekkür ediyorum hemen bi deneyeyim.

1 Beğeni

İdefix de şu an aynı fiyat. Kod varsa oradan da alınabilir aslında.

İthaki basımı Asimov kitaplarının etiket fiyatları, belki birinin işine yarar.

asimov-etiket

12 Beğeni

Kidega ve BKM’de etiket fiyatları hâlâ duruyor.

5 Beğeni

İlknokta 6. kitabı da ekleyerek set satışını yenilemiş
https://www.ilknokta.com/kolektif/ithaki-japon-klasikleri-6-kitap-takim.htm

Fiyat güzel, son kitap hariç 5 kitabı en ucuz sitelerden (amazon) toplamaya çalışsanız 78 TL tutuyor.

7 Beğeni

10 ya da 25 TL’lik mega kupon ile bayağı uyguna geliyor.

3 Beğeni

Epsilon bu baskıyı feci kalitesiz yapmış gibi duruyor. İsmin yazılı olduğu kartonu bile düzgün kesememişler.

9 Beğeni

Keşke sipariş vermeden önce görseydim bunları. :smiling_face_with_tear: Bu şekilde gelirse direkt iade ederim, o kadar ücret ödedikten sonra böyle kitap mı gönderilir?

Hasarlı olmasından bağımsız olarak, “Resimli Özel Baskı” adı altında 200 TL fiyat etiketi koyduğun kitabı öyle yamuk yumuk kartonla satmak için iş ahlakını tamamen terk etmiş olmak gerekiyor bence. Kimse bunu ekonomiye mekonomiye bağlamasın.

Öte yandan iki gün sonra yayınevleri ile maddi aldı verdisi olan sözde kitap yorumcuları tarafından Youtube’a “Aayyyyy chookk güüseeelll deyil miii yhaaa, fantastik seven herkesin kütüphanesinde mutlaka bulunmalııı” (Herkesin kütüphanesinde bulunmalı = Okumayacaksanız bile gidin alın ki ben de para kazanıyım.) diye videolar yüklenmeye, kozalaklı fotoğraflar atılmaya başlanır. Belki başlanmıştır bile.

28 Beğeni

Çok haklısınız, ne diyebilirim ki… İlk kitabı almıştım, baskısı bu şekilde değildi. O yüzden ikinci kitap da onun gibi olur diye düşünmüştüm ama şu an tereddütte kaldım. Zaten bence kitabın her şeyi hazırdı, muhtemelen bir sonraki kitap bile hazır ama çıkarmak için doların artmasını beklediklerini düşünüyorum. Çünkü ilk kitap çıkalı yıl, belki yıllar olmuştu, yayıncılık böyle bir şey olmamalı.

1 Beğeni