Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Evet böyle yapılabilir. Zaten ben de en son soranı etiketleyerek paylaşmıştım. Ama bundan sonra öyle yaparım ben de.

2 Beğeni

Sayın robot denetmen bana da özel mesajla Kidega kod iletir misiniz?

4 Beğeni

Olsa tükan sizin. :robot: :robot:

2 Beğeni

Bu edisyonu basılmayan kitap değil miydi? Aldım

2 Beğeni

Sizden gördüm dayanamadım fiyat baya düşük gelince bende aldım. Kargo bedavaya gelsin diye yanına birde G.R.R.Martin’in Karabasan’ı listemdeydi onu da ekledim. Hayırlı olsun hepimize. :relaxed:

1 Beğeni

Ayın 10’unda Amazon’da aynı indirimleri görebilir miyim acaba… :smiling_face_with_tear: 18’ine kadar devam ediyormuş ve stoğu azalan bazı ürünlerde “daha fazla ürün gelecektir” yazıyor ama pek umudum yok, bana hiçbir şey kalmayacak gibi görünüyor. Yine tüm paramı kitaplara yatıramayacağım için sevinsem mi yoksa güzel indirimler kaçırdığım için üzülsem mi bilemiyorum açıkçası. :joy:

3 Beğeni

İyi akşamlar arkadaşlar, birkaç gün önce bu sayfada ötüken sitesinin 8 nisan indirimi görüp kitap listesi yapmıştım, 30 mart akşamı gördüğüm fiyatları dün gece değişmiş durumda benim anlamadığım, 2 gün içnde indirim olucak bahanesiyle fiyatları artırmak doğru mu? Fiyatları aşağıda belirttim.

Türk Halkları Tarihine Giriş
Peter B. Golden
80,50 TL - 115,00 TL

Kutsal Şaman Elbiseleri
Kevser Gürcan
77,00 TL - 125,00 TL

Hunların, Türklerin, Moğolların ve Daha Sair Batı Tatarlarının Tarih-i Umumisi
Joseph de Guignes
385,00 TL - 550,00 TL

7 Beğeni

@alper’e 50/100 kupon vermişsin. Ben de isterim.

1 Beğeni
4 Beğeni

Diğer sitelere göre fiyatı en uygun burada var sanırım.

4 Beğeni

Sahur vakti aklımda Asimovları BAHAR40 koduyla toptan alma fikri belirdi…Kendimi nasıl zor tutuyorum anlatamam. :joy:

7 Beğeni

Etiket fiyatı 78 TL.

3 Beğeni

Etiket fiyatı 160 liraymış.

6 Beğeni

Bir önceki kod ile toplamıştım bir kısmını şimdi daha ucuza geliyor :confused:

Teşekkürler aldım. Kitapyurdu gibi sitelerde 100 TL ve uzeri fiyata satılıyor

1 Beğeni

Kaçırmayın bu fırsatı dostlar. 15 güne bir zam furyası daha gelirse başınızı kitaplığa vurursunuz. :robot: :robot:

4 Beğeni

Buraya zehirli ok atmayı durdursak mı?

3 Beğeni

Zehirli ok atmak serbest. :joy:

4 Beğeni

Eve ekmek götüremiyecegiz bu gidişle. :joy: Hanımdan gizli eve kitap sokmak zorunda kalıyorum.

12 Beğeni

Ben işyerinde saklayacağım muhtemelen. Hanımı geçtim evde de yer kalmadı.

1 Beğeni