Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Büyük fırsat yazan kitapların indirim oranları epey iyi bence. Bu pahalılığa göre yani :confused:

3 Beğeni

3.hesap açılışımda amazonda 40tl indirimi kullanamadım. TC girdiğim için mi olmadi acaba. Ek hesap açıp indirimden yararlanmak için kaçırdığım birsey var mı? :roll_eyes:

Aynı şekilde ben de 2.yi açarken sorun yaşıyorum şu anda. Yeni mail bilgisi verdikten sonra aynı telefonu girince sorun olmuyordu, şu an aynı numaraya kayıtlı hesap var diyor. Yeni hesap açmama izin vermiyor.

1 Beğeni

@Buyifix @ESO aynı kartları kullanmamaya çalışın kart banı yemeyin :slight_smile:

Öneri sanalkart oluşturarak satın alın :slight_smile:

Karttan önce indirim kodu kullan diye yazıyor, oraya AMZN40 yazmama rağmen hatalı kodu veriyor.

BAHAR40 yazıcaksınız.

2 Beğeni

Daha kart bilgilerini girememiş oluyorum o esnada, yeni hesap açılmamış oluyor.

Geçen ay bana da olmuştu, aktivasyon sonrasi telefon no sorup kullanımda diye kabul etmemişti. O zaman üstelemeyip anneme hesap açıp onun nosunu girip yapmıştım alışverişi.
Dün yeni hesap açtım telefon numarası denetlemedi. Belki aynı IP üzerinden hesap açma sınırı tarzı bir önlem almış olabilirler. Geçen ay sorup bu ay sormamasına sebep olarak aklıma bi tek modemin kapatılıp açıldığından yeni IP alması geliyor.

1 Beğeni

@Who_Sametto Yüzünden Türkiye’yi kara listeye almışlar… Malum kendisinin 40 tane hesabı var.

4 Beğeni

Daha önce paylaşan oldu mu bilmiyorum. Yaklaşık %70 indirimli.(etiket fiyatı 75 TL)

2 Beğeni

Bu iyiydi. :joy: Az önce yeni bir hesap açtım, bu konuda şanslıyım sanırım. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Beğeni

İnsanlık ölmemiş. :smiling_face: ESO’nun almak istedikleri için açtın değil mi? :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Beğeni

@Gelu Rica etmişti, @ESO istersen hesap açıp bilgilerini verebilirim.Maksat herkes kitap alsın, cüzdanlarda para kalmasın. :drooling_face:

3 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/Tekinsiz-Kadınlar-Ciltli-George-Martin/dp/6254140357/ref=sr_1_185?qid=1648848593&refinements=p_n_specials_match%3A21618252031%2Cp_n_feature_nine_browse-bin%3A14717299031&rnid=12466381031&s=books&smid=A1UNQM1SR2CHM&sr=1-185

Hahahaha :smile: İşte cesaret, işte feraset, işte fazilet, işte fedakarlık, işte mertlik, işte adam gibi adamlık!
Bu seferlik pas geçelim, başka numarayla açtım hesabımı, işim bitti. İleride sorun olursa direkt sizdeyim. :saluting_face:

3 Beğeni

2 Beğeni

Merhaba, Amazon 40 TL kodu devam ediyor mu? Ben bayağı bir geç kalmışım gördüğüm kadarıyla Malazan ciltli ne kadar indirim gördü ve paylaşılan linklere tıklayınca gözüken fiyatlar indirimli hali mi yoksa daha fazla indirimli gördü mü ?

Şu an 102 Lira ve en ucuz hali sanırım. 40 TL indirim kodu da BAHAR40 uygulama üzerinden ilk alışverişe özel 150 ve üstü için geçerli. Satıcının da Amazon olması şart.

2 Beğeni

Bir şey söyleyeceğim ama sadece sana değil, böyle kod paylaşıp yardımcı olmak isteyen tüm arkadaşlara sözüm. Bunu burada direkt kodu koyup paylaşmadan sadece elimde kod var, ihtiyacı olan yazsın falan denilse ve o isteyen kişiye verilse. Çünkü kimi kodlar tek kullanımlık oluyor ve forum dışı biri alıp gidebiliyor ve ihtiyacı olan forumdan biri kullanamayabiliyor.

@SJack mesela dersin ki elimde kidega kodu var :laughing: isteyene yollarım. Bana yolla diye sana cevap veren arkadaşa, buradan değil de özel mesajla yollarsın gibi işte.

8 Beğeni