Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Asterix’lerin bu hafta raflarda olacağını söylemişti Alfa, Remzi’de çıkmayan 2 kitaptan Vercingetoriks’i gördüm Kitapyurdu’nda. Çevirisi Saadet Özen görünüyor. Olcay Kunal ile bir süre önce konuşmuştum, kendisinin de haberi yoktu sorana kadar Remzi’nin seriyi bıraktığından. Umarım balonlama güzel olur. Fiyat 46 TL görünüyor, YKY Red Kit’ler şu an 30-35 TL civarında. Amazon stoğa girmesi uzun sürmezse kampanyalarla almak için atla deve değil bu fiyatlar. Red Kit demişken, onun da yayınlanmamış yeni sayıları birkaç adet birikti diye hatırlıyorum.

Diğer yandan, son Asteriks maceraları eski tadı vermemişti - bu gelecek ikisi için beğeni durumu nedir diye baktım ve özellikle ilki için büyük hayal kırıklığına uğradım.

Ekleme: liste fiyatı 59, KY 46 diyor.

4 Beğeni

Kitabı çok beğendim. Grange’nin son bir kaç kitabını beğenmeyenlerin bile bu kitabı çok beğenerek okuyacağını düşünüyorum. Yer yer rahatsızlık verebilecek vahşetimsi kısımlar var. Bunlar dışında 600 sayfa 60 sayfa gibi akıyor gidiyor :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

5 Beğeni

İlknokta’ da pek çok yayın evinde %50 indirim varmış.

2 Beğeni

Yarım saat sonra bitiyor, bilginize. :smiley:

1 Beğeni

3 Beğeni

Arkadaşlar Amazon’ dan yaklaşık 200 TL’ lik manga ve kitap alacağım elinde kod vs. olan var mı? Prime üyesiyim ayrıca.

Beta yayın grubunda sepette merhaba %15 indirim var artı olarak bir bakın isterseniz ki zaten bu sıralar çıkardıkları yeni mangalarda %30 var ek olarak bir %15 indirim var %45 oluyor mis gibi.Ayrıca bir de tıkla kazandan 5-10 bit şey çıkarsa daha da iyiye gelir.

4 Beğeni

30 + sepette 15 = net 40,50 indirim oluyor maalesef ama yine de iyi tabii.

Hiçbit zaman matematiğim iyi olmamıştır zaten :joy_cat:

Estağfurullah, aslında satıcı algımızla oynuyor burada. %15 indirimi etiket fiyatı üzerinden değil indirimli fiyat üzerinden uyguluyor.

1 Beğeni

Türk Telekom mobil üyelerine D&R’da 300 liraya 50 lira indirim var, sadece mağazalarda geçerliymiş. 15 Ekime kadar, ilk 3000 kişi ile sınırlı.

İnternet mağazasında o indirimden daha uygun şekilde alınabilir :confused: mağazalarındaki fiyatlar insancıl değildi en son baktığımda maalesef…

3 Beğeni
7 Beğeni

Fihrist Kitap’ da Cuma’ ya kadar bilim kurgu kitapları %50 indirimliymiş.

2 Beğeni

Değerlendirmek isteyen olursa…

4 Beğeni

Kitapyurdu

3 Beğeni

Amazon 120,00 TL üzeri siparişlere 40,00 TL promosyon uyguluyor.
Kampanya 5.000 adet ile sınırlı sanırım.

Kampanya linki varsa paylaşır mısınız?

2 Beğeni

Bana da 100’e 30 vermiş Amazon. Uygulamaya girip bakmanızda fayda var.

1 Beğeni