Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Zibuzu kod şartlarında başka kampanyalar ile birleşmez deniliyor.

1 Beğeni

Ah ben arkadaşa aldırmıştım kodu kendim alamamıştı, neyse hesaba tanımlanmış diğer kod teşekkür ederim @alper @Herhangibiri

2 Beğeni

Çok iyi bir kitap. Okurken aşırı keyif aldım.

1 Beğeni

İdefix’te 250 liralık hediye kartına sepette 30 lira otomatik indirim yapılıyor. IDEIH kodu da 250/35 indirim sağlıyor. Yani toplamda 65 liralık bir indirim oluyor. Uygun tutarlı bir sepet oluşturularak güzel bir indirim oranı yakalanmış olur. Bence fena değil. Bu şekilde az önce bir sipariş verdim.

2 Beğeni

Emin misiniz? Sepet indirimleri ile kod birlikte olursa hangisi daha yüksekse onu kabul ediyor. Muhtemelen 65 değil 35 lira indirim olmuştur, daha önce ben de denemiştim.

HOPI40 kodunu kullanabilirsiniz

Hatta iki hesap açın. İlk hesaptan HOPI40 kodunu kullanarak ikinci hesabınıza hediye çeki gönderin. Hediye çeki 210 TL ye gelecek. İkinci hesabınızdan 290 liralık kitap ekleyip HOPI40 kullanarak 250 TL ye düşürün. Ve hediye çekini kullanın. 290 liralık alışveriş 210 gelmiş olur

Siz hediye kartını kullanarak tekrar alışveriş yapmayı katettiniz sanırım, ürünlerden de tekrar 35 lira düşüyor toplamda 65 oluyor şeklinde, haklısınız

Evet, eminim çünkü az önce sipariş verdim. Toplamda 65 liralık indirimden yararlandım. Doğrudur sepete hediye kartı eklerseniz normal indirim iptal oluyor. Ancak şu şekilde yaparsanız 65 tl indirim sağlamış olursunuz. Önce sepete hediye kartı ekleyip satın alın. 250 liralık kart 220’ye iniyor. Sonra almak istediğiniz kitapları ekleyip, mesela 260-265 liralık sepet oluşturun. Sepette doğal olarak otomatik indirim olmayacaktır. İşte bu durumda IDEIH kodunu kullanırsanız 35 liralık indirim sağlanır. Daha sonra alışverişi bitirirken hediye kartınızı kullanırsınız.

1 Beğeni

Bu kod idefix için mi? Keşke daha önce yazsaydınız hocam :slight_smile: Bu kodu kullanırdım.

Ah, bu benim nasıl aklıma gelmedi ya, hemen deniyorum. :skull:

Zamanın da görsem yazardım. Kısmet artık

1 Beğeni

HOPI40 kodu hem hediye kartı satın alırken hem de sepetteki kitapları satın alırken, yani tek alışverişte iki kez kullanılabiliyor mu? Denediniz mi bunu?

Hayır. Aynı hesapta kullanmıyorsunuz. İki hesap kullanacaksınız.yukarda anlatmaya çalıştım ve oluyor

1 Beğeni

Daha az veya daha çok sevdiklerim var arasında ama genel kanının aksine tüm Grange kitaplarını severim ben.

Benim Grange ile tanışmam şöyle oldu. Zamanın birinde yeni yıl için iki günlüğüne eve gelmiştim. Bir akrabam eve bana kitap bırakmış. O kitaplardan ikisi Leyleklerin Uçuşu ve Taş Meclis kitaplarıydı, bunları oku diye de not bırakmıştı. İki gün oturup o iki kitabı okuyup bitirdim. :slight_smile:

2 Beğeni

Biliyorum burası yeri değil ama benim gibi Grange hayranı birine de denk gelmişken sormak istiyorum; Mermer Adam nasıl sizce?

1 Beğeni

Kitabı 2-3 gün önce aldım, benim kitabım henüz gelmediği için okuyamadım ama @MelihAntepli okumuş galiba.

1 Beğeni

Benim Grange maceram Kızıl Nehirler ile başladı. O zamandan beri her kitabını ilk çıktığı gün alır, aldığım yerde de okumaya başlarım. Ankara Dost’un önünde okumuşumdur birçok Grange kitabının ilk sayfalarını. İki güne de bitirmişimdir. Neredeyse gelenek gibi bir şey oldu bu bende. Ama Mermer Adam’ı 100 sayfa bile okuyamadım. Neden böyle oldu anlamadım. Diğer Grange hayranları ne hissediyor acaba?…

1 Beğeni

Tüm Grange kitaplarını okumuş birisi olarak söyleyebilirim ki (Mermer Adam dahil) yazmış olduğu bir çok zayıf kitabından (Kaiken, Son Av, Küllerin Günü) daha iyi bir kitap. Geçtiği zaman ve dönem herkese hitap etmeyen bir alanı kapsıyor. Belki sizi o yüzden etkilememiş olabilir. Nazi dönemi ile ilgili konular iki ucu keskin bıçak gibidir. Ya çok seviliyor ya da çok fazla etkilemiyor okurları. Ben o dönemi çok merak eden ve seven birisi olarak ta son kitabını epey beğenerek okudum.

1 Beğeni

Mermer Adam’ı henüz okumadım ama Grange’nin diğer tüm kitaplarını okudum. Bu kadar Grange sever insanlar görmek beni mutlu etti. Bana göre, dünyada, polisiye, gerilim, macera kategorilerinde daha iyi yazabilecek birisini tanımıyorum.

1 Beğeni