Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Arama motoruna Amazon 100/30 ya da 120/40 kupon yazarsanız sizi ekrana yönlendiriyor.

2 Beğeni

Yine çıkmadı sanırım bana tanımlanmamış :face_with_diagonal_mouth:

1 Beğeni

40 TL kampanyası ile 95’e iniyor.

3 Beğeni

1 Beğeni

Zubizu’da 200/40 TL indirim kuponu var.

3 Beğeni

bende gözükmüyor yeni üye olanlara yokmu

D&R ücretsiz kargo veya D&R’daki bildiğiniz indirim kodlarını paylaşır mısınız? Toplu bir alışveriş yapmayı düşünüyorum.

Amazon’da böyle bir ilan var. Baskı tarihi 2016 olarak veriliyor. Hala beyaz kapaklı arayan varsa bakabilir.

Beyaz kapak arayan varsa bende satabilirim. :slight_smile:

2 Beğeni

Ben de beyaz kapaklı Silmarillion var. Beyaz kapaklı arayan arkadaşlar için yazmıştım. :+1:

1 Beğeni

Amazonda ekim ayına prime indirimi var diye başlık gördüm gündüz. Ama şuan yok. Hatta ayvayı yedik dedim içimden :smiley:

Gerçekten var mı peki? :smile:

Bende hala gözüküyor.

11-12 Ekim tarihlerinde var. :blush: Sanırım kara cuma öncesi stok eritmek istemişler. Ben asıl bf’yi bekliyorum. :drooling_face:

2 Beğeni
4 Beğeni

Kara Cuma ne zaman peki? Kusura bakmayın çok soru sordum :smile: Bende 2023 gelmeden olabildiği kadar kitap stokluyorum yeni yılla hepsine zam gelir diye. Hiçbir indirimi kaçırmak istemiyorum.

1 Beğeni

25 Kasım gününe denk geliyor sanırım.

1 Beğeni

Kasımda olur hep. Est istediğin kadar soru sorabilirsin. Ben de stok yapıyorum sanki hiç okunmamış kitap yığınlarım yokmuş gibi. Yarınlar yokmuşçasına alışveriş yapıyorum. :joy:

25 Kasım Cuma 00:00’da başladığını yazmışlar.

3 Beğeni

Ama bunu yapmadığımızda da pişman oluyoruz. Kitapların fiyatı sürekli artıyor. Bir girdaba girdik gidiyoruz. :wink:

1 Beğeni

Etiket fiyatı üzerinden sanırım… Bir şey ifade etmiyor yani. :confused:

1 Beğeni