Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Ona baktım az önce, etiket fiyatı değil ama indirim oranları düşük sanırım. 3 kitap seçtim Kitapyurdu ile arasında 12-13 lira oynuyor. Daha uygun bulunabilir sanırım.

1 Beğeni

Ben de Mine Söğüt’leri alayım dedim ama KY’den 6 TL daha ucuz oldu, başka zamana bırakmıştım, öyle kalmaya devam etsin. :slight_smile:

1 Beğeni

Hepsiburada indirimleri. Ciltli durumda kitapların hepsi.

7 Beğeni

Ben bulamadım. :frowning: (20 karakter)

Tükendi ama acaba hepsi diyeceğim ama çok olmadı indirimi göreli bir gün ancak olmuştur :confused:.

Dolar kuruyla birlikte yeni sağlam über zamlar yolda. Orhan pamuk’un kitabı anlaşılan bir ortam koklamasıydı.

2 Beğeni

Kitapyurdu.

3 Beğeni

Önceden teslimat noktasından alan kişilere ekstra puan veriliyordu. Bu kampanya hala devam ediyor mu, bilen var mı acaba?

Idefix 750/100 indirim kodu. Belki lazım olur birine.

100 TL indirim kuponu kazandınız. B55F6D50 15-31 Ekim tarihleri arasında 750 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Maalesef bilmiyorum.

Merhaba, idefix indirim kodu olan ya da herhangi bir kod bilen var mı acaba?

Alfa Yayınları Zamanın Resimli Kısa Tarihi Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Alacak varsa kaçırmasın 250 lira olmuş

İyi geceler D&R veya idefix ücretsiz kargo kodu olan varmı?

Bildiğim kadarıyla yok. Şu an benim bulabildiğim çalışan sadece HOPI20 var. D&R’da 150 tl üzerine 20 tl indirim sağlıyor.

Teşekkür ederim ilginiz için.

1 Beğeni

HOPI40 ve HOPI60 da çalışıyor, 250 ve 500 üzerine.

1 Beğeni

Teşekkürler. Geçen gün Amazon’da bakarken 250 TL olduğunu görünce üzülmüştüm :pray:

Dün William Blake - Vahiy Kitapları ciltli baskısı için bunu yazmıştım on dakika önce Hepsiburada’dan 26 TL’ye aldım. Birkaç aydır alışveriş yapmıyordum 100/50 kod vermiş üstüne sepette 100 TL’ye 25 indirdi sonra Hepsi Pay bakiyeme 30 TL yüklemiş hiç haberim yoktu. Hesaplarınıza bir bakın isterseniz.

2 Beğeni

Amazon için 100 ve üzerine 30 TL indirimim var. 1 saat 15 dakika sonra geçersiz olacak. Dileyene yardımcı olabilirim.

Yardım isterim (20202020):relaxed: