Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Çok umutlanmıştım ama önceki indirimlere göre hüsran şimdilik. :frowning:

1 Beğeni

Amazon Kitap kampanyası tek kelime ile FİYASKO :confused:

temizlikçi kadınlar için el kitabı dün 48 tl idi normal haliyle. bugün kampanya gelince şok indirim 75’ten 48’e düştü demişler a hadii yaa düştü demek… amazon da herkes gibi olmuş :slight_smile:

Temizlikçi Kadınlar İçin El Kitabı (Kapak değişebilir) : Lucia Berlin, Aylin Ülçer: Amazon.com.tr: Kitap

1 Beğeni

Yedi Krallık Şövalyesi (Ciltli) - George R.R. Martin
https://www.hepsiburada.com/yedi-krallik-valyesi-ciltli---george-rr-martin-p-HBCV00000C87NQ?magaza=Kitap365&url_src=ios-product-detail

Fiyatı baya uygun.

Amazon indirimleri yine sepete eklediğimiz ürünlerde bildirim olarak görünmüyor ama ürünlere tek tek bakıldığında prime’a özel fırsat diye çıkıyor.

Almak isteyen için Amazon’da da aynı fiyat

Alfa eleştiriyi paylaşmış :slight_smile: Sanırım yanlışlıkla oldu, Amazon’da bizim meşhur indirimci sitelere uydu galiba sözde indirimler yapıyor artık :frowning:

3 Beğeni

Okurun cüzdanına aç köpek gibi en çok saldıran adamların bu konuda mizah üretme cüreti midemi bulandırdı. Amazon ay sonunda yapacak indirimi, acaba Alfa ne zaman düşünüyormuş?

2 Beğeni

Gerçekten çok garip bi ortam oluştu. Sanırım artık düzelmeyecek bu gidişle.

Arada burada indirimler paylaşılıyor, hiçbiri Amazon’un 40/120 + %10 ve 50/150’sinin yanına yaklaşamadı, Fuar’da bunu iyice gördüm. Şu an bu kampanyalar yok diye Amazon’u topa tutmaya gerek yok bence. 2-3 hafta sonra Black Friday’de geri döner. Türkiye’de Amazon fiyatlarının, hele de bu kampanyalarla, yanına yaklaşacak babayiğit yok.

Alfa’ya gelince, kitapları 400-600 liralara çıkarmış bir yayınevisin, Amazon’a dil uzatacak sen mi kaldın arkadaş? Sen git uzakta oyna bence.

Strateji olarak hatası, önce kitapların indirim tarihini ayırıp ötelemek, sonra da kupon vermeyerek evvelkilerden oluşan beklentiyi boşa çıkarmak oldu. Yoksa HAY ciltlilerden Can kitaplarına, Laputa’ya güzel indirimler var.

3 Beğeni

Kesinlikle öyle hocam Amazon’a kimse yaklaşamaz en son yapılan indirimde 10 kitap aldım bi sepette aynı sepeti 2-3 kitap sitesinde de yaptım 2 kat fark çıktı. Alfa’da suyunu çıkardı maalesef.

Dediğiniz gibi beklenti oluşturunca biraz hayal kırıklığı yarattı.

1 Beğeni

birileri çok fena bizi kandırıyor ama kim bilemedim. ciltlisini 240 tl’ye aldığım umut sarıkaya-dünya klasikleri 194’e düşmüş idefix’te. hani kağıt fiyatları yüzünden artıyordu? en başta neden 194 yapmadınız madem kurtarıyordu da. herhalde satışlar azalınca baktı ki satılmıyor fiyatı indirdiler. kime güveneceğimizi şaşırdık.

1 Beğeni

Acaba amazon kitap indirimleri saat 12’de mi gelecek, yoksa bu gelmiş hali mi?

Amazon indirimlerinde çok bariz bir şey gözüme çarpmadı. Şimdilik sadece Alfa Yayınları tarafından basılan Ciltli Don Kişot kitabını aldım. Bundaki indirim nispeten fena değildi.

1 Beğeni

Merhaba, John Cheever- Toplu Öyküler kitabının ciltli versiyonunda ciddi bir indirim var Amazon’da almayı düşünenler bakabilir.

2 Beğeni

Kasım ayı boyunca iade politikasını aktive ettiler. Vardır amazonun bir planı. Amazon reklamını yaptığı indirimleri beceremiyor, reklam yapmadığı zaman harika işler çıkarıyor.

Martin’in Tekinsiz Kadınlar kitabı 100 liraya düşmüş. 10 ürünle 90’a gelir. Tam %50 indirime denk gelir. Bu kitap piyasaya 130 liradan çıkmıştı ilk, daha sonra 180 liraya yükseldi liste fiyatı. Bu bilgiyi de ekleyeyim.

Ekleme: Siyah Silmarillion 75 lira şu an. %10 ile 67 liraya düşüyor.

2 Beğeni

Teşekkürler aldım çok iyi fiyat ciltli olarak.

1 Beğeni

Benim sepette de sadece bir kitapta 1 liralık indirim olmuş :slight_smile:. Hayal kırıklığı yani. Bari kod falan verseydiler :slight_smile:.

Malazan için Amazon indirimlerini bekleyenler vardı. Gördüğüm kadarıyla 2. kitap satılmıyor bile. Sadece ilk kitabın ciltli ve ciltsiz hali indirime girmiş. Ancak pek de dişe dokunur bir şey yok.

Karton kapak

ciltli kapak

Ben bugüne kadar büyük bir indirime denk gelmedim sadece iki yil önce Tutunamayanlar, Çürümenin Kitabı ve Yaşamak kitaplarını 30 TL’ye almıştım onun dışında aldıklarım zaten fiyati düşmüyor onun için ben Amazon’un kod verdigi sıralarda 5 ya da 10 ürün üstüne verdiği ek indirimleri birlikte kullanıyorum öyle %60-65 bazen daha fazla indirimle alabiliyorum bana daha mantikli geliyor bu indirimi iyi ki beklememişim. Sadece dün paylaşılan Dune kutulu baskıyı eski fiyattan kaçırdığıma üzüldüm.