Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Amazon bu önce bindirim sonra indirim işinin suyunu çıkarmaya başladı. Eskiden indirim dönemi olmadan önce de fiyatların arttığı olurdu ama eski fiyatından çok daha aşağı düşerdi, bir problem olmazdı. Haftalardır haberi yapılan bu indirim döneminde malesef hiç böyle değil.

2 hafta önceki ekim kampanyası fiyatı ve gülümseten süper indirim dönemi fiyatı.

Benim listemdeki hemen hemen bütün kitaplar bu durumda. Süper indirim ile 2 hafta önceki fiyatlarından pahalılar. Listemdeki prime’a özel fırsat olmayan kitaplar daha fazla indirime girmişler.

7 Beğeni

Karanlı cevher serisi güzel indirime girmiş almayanlar alabilir.

2 kitap halinde alınınca 50 tl ’ ye geliyor gayet iyi indirim

1 Beğeni

Güzel indirime girmiş…

2 Beğeni
2 Beğeni

BKM de bu indirim bana Amazondan daha mantıklı gelmişti ama yine de bekledim sonuç boşa zaman kaybı oldu. Amazonda aradığım tüm kitapları bulamıyorum. Son çıkan modern klasikler, Türk klasikler gibi.
BKM indirim
500 TL / 40 TL İNDİRİM
300 TL/ 20 TL İNDİRİM
Ben BKM alışverişi yapıp kargo yolu gözlemeye gidiyorum. Amazon :frowning:

Fiyatı 129 liraya düşmüş sanırım ama emin değilim fiyatına dikkat etmemiştim :grinning:

Hepsiburada, n11 ve daha birkaç sitede Nays %10 indirim veriyor. İndirim sepete yansımıyor. Satın aldıktan sonra 24 saat içinde karta geri ödüyor.
Bu da davet linki:

İçinde ilk iki kitap var. Fiyatı çok iyi.

Bu da bedava sayılır.

3 Beğeni

BKM’de 100 liraya 10 lira, 150 liraya 30 lira, %10, %15 indirim gibi kodlar varken şimdi 300 liraya 20 lira indirim veriyor. Yani indirim kodlarında da cimrileştiler. :cry: Kasım indirimleri hiç tatmin edici gitmiyor.

Maalesef öyle. Nerdeyse indirim yok gibi. 500tl gibi bir alışveriş yapacaksanız DR daha mantıklı 100tl veriyor sanırım daha tam incelemedim bende.

Amazon’da aktif olan, faydalanabileceğimiz bir kod var mı acaba?

BKMBETUL kodu 300 TL üzerine %10 indirim sağlıyor, şimdi teyit ettim.

1 Beğeni

Sinirden güldüğümüz kesin Amazon sağolasın

1 Beğeni

Kapağa koydukları yüzüklerin efendisinin tek cildinde indirim bile yok laf olsun diye koymuşlar :smiley:

Uzun zamandır listemdeydi ama amazon aracı kurum üzerinden 400 gibi bir fiyata satıyordu. Normal fiyatı 180-200 arası.

2 Beğeni

Bir ara aşırı merak ediyordum Hyperion’u ama almadım. 2. kitap çıkana kadar da almayacağım. Çok uzun zamandır aklıma bile gelmiyordu bu kitap.

İlk kitap 2021’in başında çıkmış. Neredeyse 2 yıl olacak. Şaşırdım mı? Elbette hayır.

6 Beğeni

Ben sırf o yüzden almadım tam alacakken bir bakayım dedim kitabın içeriğine 1989 yılında başlayan bir serinin daha ilk kitabını yeni çıkarmışlar ve devamı gelmemiş o yüzde vazgeçtim

2 Beğeni

Sizde de işleme alındı olarak mı gözüküyor? Bende hala hazırlanacak aşamasına geçilmedi. Yarın kargolanacak diyor ama pek sanmıyorum.

Türkçe basımı olmadan önce listeme ekledim. Türkçe baskı olunca sevindim devamı da gelir diye.
Ama ne yazık ki hayal kırıklığı oldu.

1 Beğeni