Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Yüzde kaç indirim var diye bi bakayım dedim etiket fiyatı yok :grin:, ben mağarama geri döneyim en iyisi bu uygulamalar değişene kadar.

Verdim siparişi fiyatı da güzel kitabın içeriği de güzel. Teşekkürler. :slight_smile:

jedbang etiket fiyatı 100tl yarı fiyatından bi tık daha düşmüş güzel indirim, iyi hikaye, kaçırma okumadıysan.

1 Beğeni

Fırsat: Yılan Kral (Ciltli) (Kapak değişebilir) https://www.amazon.com.tr/dp/6257973945?psc=1&ref_=cm_sw_r_apann_dp_42VMCHYE235WFX2VYH8D
Yaklaşık %85 indirim var.

Harry Potter and the Goblet of Fire: Illustrated Edition (Kapak değişebilir) https://www.amazon.com.tr/dp/1408845679?ref_=cm_sw_r_apann_dp_2WG09EFKQR4D3VPHC094
Yeni baskısı gelirse muhtemelen bu fiyattan satılır. Peki türkçe 2. baskısı gelicek mi ?

4 Beğeni
3 Beğeni

Kidega indirim kodu olan ve kullanmayacak olan varsa, benimle paylaşırsa sevinirim. Sepet biraz ağır geldi :grimacing:

Keşke sormasaydınız. :joy: Maalesef yok Kidega indirim kodu.

2 Beğeni

Neden sormasaydı? Yoksa birileri sırrınızı açığa çıkartacak diye mi tedirginsiniz? Lütfen Kidega kodlarınızı bizimle paylaşın.

12 Beğeni

Derhal bize kodları verin yoksa. yoksa…:rofl::rofl::rofl:

1 Beğeni

Kidega çok bozdu :confused: Enpara kampanyası ile kidega alışverişimiz de bitti.
2021’de tam 14 sipariş vermişim Kidega’dan. Bu sene sadece 2 siparişim var, onları da geçen hafta verdim. Arkabahçe yayınları çizgi romanlarında %40-45 indirim vardı. Eksiklerin bir kısmını aradan çıkardım. 2 sipariş de bugün kargolanmış.

2 Beğeni

Kitapyurdu

1 Beğeni

Olsa tükkan sizin. Kidega ve Enpara müthiş bir ikiliydi şu anki ekonomiden önce. Şimdi olsa aynı şartlarda sanırım yine kullanmazdım.

1 Beğeni

SJack nerede çalışıyorsunuz? Banka mı? :slight_smile:

1 Beğeni

Kadim Kidega Kodçusu uyanmış. :smiley:

2 Beğeni

Kendisi robotsan’da robot yağlıyor hocam ve Asimov ve PKD ustaların 5. dereceden çırağı.

@SJack eksik var mı hocam?

2 Beğeni

@serdarontheroad robotik güclerimi genellikle özel güvenlik için kullanıyorum. Azami derecede ise foruma harcıyorum.

@Yuso4656 bunu siz istediniz. Ama cok uykum var bir dahaki soruya kadar elveda.

@Lorien_archers hangi konuda eksik hocam?

2 Beğeni

Şurada bi şaka çalışması yapmıştım.

3 Beğeni