Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Sebebi ne olursa olsun şu cümleniz normal mi sizce? İnsanlar istedikleri tarzda kitaplar okuyabilirler, isterlerse koleksiyon yaparlar, isterlerse sadece dekor için kitap satın alabilirler. Kimin ne tür okuduğu neden bu kadar önemli anlamadım, sırf bu yüzden fiyatların artmasını desteklemek de bayağı absürt doğrusu.

19 Beğeni

Herkese merhaba. Amazon.com.tr de 300e 100 tl için PRIME100 , 200 e 50 TL için KITAP50 kodlar şuan çalışmakta denedim. İlk 5000 kişi diyor elinizi çabuk tutun :slight_smile:

5 Beğeni

Söz konusu kitaplar çocuk kitapları ya da saygıdeğer Rıfat Ilgaz’a ait kitaplar değil.
Kastettiğim kitapları algılayabilmiş olmanız lazım aslında?

1 Beğeni

İnsanların okuma alışkanlığının nasıl ve ne biçimde olduğu kişinin kendi tasarrufundadır. Canı öyle istiyorsa kimsenin bir şey deme hakkı yoktur. Kaldı ki bu fiyatların artması ekonomik kriz sebebiyle olduğu düşünüldüğünde sizin bu tavrınız bu durumu normalleştirmektedir. Affınıza sığınarak bu düşüncenin çok bencilce olduğunu söylemek zorundayım.

Ve insanoğlu sık sık sana ne ve bana ne demeyi ihmal etmemeli.

P.S.: Çocuk kitapları yazan Enid Blyton’ın büyük hayranıyım ve hala okuyorum. Çünkü canım öyle istiyor.

11 Beğeni

İlk siparişe özel mi acaba sepette denedim ancak kullanılamaz dedi.

Bir dolu genç yetişkin kitabım var ve hala da alıyorum, çünkü öyle istiyorum. Buna kimse karışamaz, siz mi belirleyeceksiniz milletin hangi yazarı, hangi türü veya hangi kitabı okuyacağını? Saçma sapan bir düşünce tarzınız var, hiç nazik olamayacağım.

7 Beğeni

Şimdi kime göre gereksiz neye göre gereksiz?Her türlü kitap piyasaya çıkabilir ki bu iyi birşeydir.Zaten her kitaba da anlam ya da önem yüklemeye asıl gerek var mı?Yani bazen kafa dağıtmak için de kitap okumak lazımdır hatta kötü kitap okumak lazımdır ki iyi ve kötü olgusu gelişsin.Sürekli bir şeyin iyisini tüketmek yanlıştır.

10 Beğeni

Hocam bana da kullanılamaz dedi fakat sepete baktım 301 tl den 201 tl ye düştü. Siz de bu uyarıyı alsanız bile tutarı tekrar kontrol edin belki sizde de umarım olur.

Olsun ama ne fark eder ki, bana göre kötü bir kitap ise almıyorum zaten.

Hatta bana ikince kez tekrar indirim uyguluyor. Bir kez değil sürekli mi oluyor anlayamadım.

1 Beğeni

Kastettiğim kitapların çocuk kitapları olmadığı gayet açık aslında.
Dünyanın bir çok ülkesinde efsane olarak nitelenen kendi türlerinin önde gelen kitaplarının bizim ülkemizde basımı yok ya da 80li ve 90lı yıllarda yayımlanmış sonra milenyumda devamı gelmemiş…
Maalesef yayınevleri dilimize kazandırılması gereken bir çok kitabı çeviremiyor bu çok kısıtlı kitleye oynamak için ve bu yüzden piyasa %25e karşılık %75lik gittikçe büyüyen bir karadelik tarafından yutuluyor…
Bu yüzden banane diyemiyorum.

Bu kodlar galiba ilk siparişe özel olan kodlar. Daha önce sipariş verilmemiş hesap ile kullanılıyor olabilir.

Muhtemelen dediğiniz gibi. Bir kaç denedim sonra vazgeçtim. :slight_smile:

Arkadaşlar idefix bedava kargo kodu var mı?

300/100 güzelmiş ama benim hesaplarda kullandırmadı.

Yeni hesap açıp denedim yine de kabul etmedi .

1 Beğeni

Kronikten alacağım 4 kitap var. Bu nedenle ben de yeni hesap açmayı deneyecektim, bu durumda hiç uğraşmayayım.

300 daha kârlı, ben göremedim.

1 Beğeni

Amazon önce zamlamış sonra kodlamış…

2 Beğeni

Benim daha önceden açtığım ama hiç kullanmadığım hesaba kodlar tanımlanmış.