Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

D&R mağazaları tüm kitaplarda istisnasız ikinci kitaba %60 indirim başlatmış.
Arkadaşlar ben %50 oranlarında Ketebe indirimi arıyorum. Gözünüze çarpar da haber verebilirseniz çok sevinirim.

5 Beğeni

Arkadaşlar Idefix uygulama kodu 250/30 aynı hesapta birden fazla kere kullanılabiliyor mu?

2 adet kalmış

TamAdres’de sömestr indirim var
tamadresindirim

1 Beğeni

Amazon’da ilk siparişe 150/50 indirimi var. Yeni bir hesap açılıp denenebilir.

2 Beğeni

Hangi kodu kullanıyoruz peki?

Kod yok. Anasayfada görselde yazıyordu. Tıkladım promosyonu uygula yapınca bir daha göstermedi.

Anladım, yeni açıp alışveriş yapılacak bir kod değil, sanırım önceki alışverişe istinaden gelen bir kod bu. Kimi zaman eski hesaplara gelebiliyor.

Yeni hesapla 200/50 KITAP50 kodu Amazon’da çalışıyor.

1 Beğeni

Yok hiç alışveriş yapmadım bu hesaptan. Hesabı da yeni açtım. 15-20 gün olmuştur herhalde. Neye göre verildiğini anlamadım açıkçası.

1 Beğeni

Kidega’da 2.si %50 kampanyaları var
İthaki, Domingo, Kolektif ve Kronik, çok satanlarda da bir kitap alınca gerisi %50 oluyor.

2 Beğeni

5 Beğeni

İndirimin geldiği sayfanın linkini atar mısınız

45 TL kargo çıkıyor.

idefix uygulama indirip kod almistim ama kaydetmedim, anlikmis zaten. Elinde fazla olan varsa ozelden rica edebilirim.

364934DA

2D67E5A4

İdefix’ten %10 indirim kuponu, 150 TL ve üzeri alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. İndirim tutarı 150 TL ile sınırlıdır.

Bu siparis için uygun degildir uyarisi verdi.

1 Beğeni

BKM’den 480 TL’lik sepet yaptım, %10 indirim kodu kullandım ve fakat indirimden sonra 14,90 kargo ücreti koyuyor. İlk defa rast geldim bu duruma. Geçen hafta da 2 alışveriş yapmıştım halbuki. Kargo bedava limitini mi kaldırdı BKM bilgisi olan var mı? Kargo bedava kodu var mıdır ya da abildiğiniz?

SSS’ye bunları yazmışlar:

Kargo Ücretlerinizi Öğrenebilir Miyim?

Tüm siparişlerde kargo ücreti Kargoİst: 14,90 TL - PTT: 14,90 TL – Sendeo Kargo: 14,90 MNG: 29,90 TL’dir.

Kapıda ödeme hizmet bedeli: 14,90 TL’dir.

Mobil Uygulamada Ücretsiz Kargodan Yararlanamıyorum, Ne Yapabilirim?

Ücretsiz kargo seçeneğimiz bulunmamaktadır.

2 Beğeni

Yok artık… Yakında diğerleri de kaldırır o zaman. Geçmiş olsun bize…

1 Beğeni

Pegasus için en iyi indirimi nereden alabiliriz güncel olarak, bilen var mı arkadaşlar?