Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Hangi kitapları alacaksın. Belki benlik de bir şeyler vardır. :slight_smile:

Galiba en uygun yüzde 40 ile kitapsepeti. Bence yayınlanma tarihi biraz daha eski olanlar için öncelikle Amazon’a bak.

Bu arada Kitapyurdu platin ile kitapsepetine göre 2-3 TL daha uygun galiba.

Hangi yayınevini sorsam aynı karşılık hep :smile:

1 Beğeni

Yeni kitap almak için bahane arıyor gibi. :grinning:

2 Beğeni

:slight_smile:

@BiblofilYouTube edebiyat zevkine güvendiğim için ne zaman yayınevi - kampanya sorsa ben de ona alacağı kitapları soruyorum. İlgimi çekecek, okumak istediğim görmediğim - bilmediğim iyi kitaplar varsa okumamış olmayayım diye.

8 Beğeni

500 sayfalık gazap üzümleri 120 lira olmuş. Şaka gibi…

Uygulamaya girince ekranda çıkıyor direkt. Yeni hesaplarıma gelmiş. Pc geçersem atarım linki

Amazon için indirim kodu var mı ??? 400 tl sipariş vericeğim de ufak bi indirim fena olmaz :smiley:

Yeni hesap açıp kullanabilirsiniz.

3 Beğeni

Yeni hesap açtım fakat nereden ulaşırım bu koda bulamadım.

p.s: hallettim “zubizu” ile kullanılıyormuş. Çok teşekkürler, ilaç gibi geldi :smiley:

Hangi platform olduğunu söylemeyi unutmuşum kusura bakmayın, tam da alışverişinize uygun denk geldi değil mi. :slight_smile:

Hem nasıl çok güzel oldu, soğuk su gibi geldi :smiley: tekrar sağ olun.

1 Beğeni

5 Beğeni

Kitapsepeti indirim kodu bilen var mıdır acaba? Sepetim 550tl

Ben de kitapsepeti için kod arıyorum :cry:

Amazon tekrardan kupon dağıtmaya başlamış. Alışveriş yaptıktan sonra başka bir sipariş için KITAP50 kuponunu denedim, o da geçerliliğini koruyormuş.

4 Beğeni

Link olarak atma şansınız var mı acaba?

1 Beğeni

Buldum sanırım, umarım başarabilmişimdir :slight_smile:

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=27108993031&pf_rd_r=MB1C7J4PC79REQ2PWBT7&pf_rd_p=bc399c5b-cae2-40aa-8756-d5945aa5629f&pd_rd_r=fe284cd5-824a-44aa-8a3b-52c22b9275f1&pd_rd_w=GdzVC&pd_rd_wg=wK8D4&ref_=pd_gw_unk

5 Beğeni

Teşekkürler. Evet başarmışsınız. :smile: Ne yazık ki ben faydalanamıyormuşum.

4 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/dp/6053325902?ref=dlx_deals_gd_dcl_img_64_d098fc44_dt_sl15_df

2 Beğeni

Kendinizi yalnız hissetmeyin amazon beni de beğenmedi uygun bulmadı :smiley:

5 Beğeni