Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

İyi yapmışsınız iyi okumalar şimdiden. Ben ilk 3 cildini okudum baya beğendim beklediğimden iyi çıktı. Geri kalan kitapları topladım artık içim rahat :slight_smile:

1 Beğeni

Teşekkürler… Ben de beğenirim diye düşünüyorum.

1 Beğeni

Yine ben yakalayamadan bitmiş. Aylardır Tıkla Kazan’a denk gelemiyorum. :smiley:

1 Beğeni

Bilgi Yayınevi’nin kendi sitesinden alışveriş yapan var mı ? Güvenilir mi kargo vs. ?

Ben geçen sene indirimli kitaplardan toplu bir sipariş vermiştim. Sorun olmamıştı. Paketlemeyi açıkçası hatırlamıyorum ancak kitaplarda hasar yoktu. Yurtiçi kargo ile göndermişlerdi.

1 Beğeni

Tamamdır çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Hepsiburada’daki bu satıcıda bazı yüksek indirimli kitaplar gözüme çarptı. Linkten bakabilirsiniz ilginizi çeken olursa.
Bir de linkin sonundaki 50-100 indirim oranı aralığı. İstediğiniz şekilde düzenleyerek istediğin oranlarda arama yapabilirsiniz.
Diğer satıcılarda da böyle arama yapmak için “indirimli ürünler” olarak filtreledikten sonra yine linkten oranları düzenleyebilirsiniz.

Ürünümoki
https://www.hepsiburada.com/magaza/urunumoki?filtreler=VariantList.VariantListing.DiscountRate%3A50-100

1 Beğeni

Amazon üzerinde Can Yayınları’nın kendi basımı olan kitaplar daha ucuza satılıyor… örnek olarak, Dostoyevski - Yufka Yürek, 9₺ daha ucuz ve 300₺ üzerine %10 indirim de mevcut. Diğer sitelerde kampanyalar ne olursa olsun sanırım Amazon’dan ucuza satış yapan bulunmuyor.

1 Beğeni

Ben hiç göremedim Can Yayınları’nda ekstra bir indirim. Varsa da çok az vardır ki çoğu yayınevi Amazon’da diğer kitap satışı yapan sitelere oranla daha uygun satılıyor.

1 Beğeni

Arkadaşlar konu başlığı uygun değil belki ancak bildireyim istedim, Ikarus sahaf mezat yapıyor ve gelirler Ahbap hesabına yatırılıyor. Ben de Batmans Grave ve Invincible ultimate collection 1 3 4’ü bağışladım. Pey verip alabilirsiniz. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

https://www.instagram.com/p/CoaZNTTu-Mz/?igshid=NDk5N2NlZjQ=

3 Beğeni

Hoppi uygulamasından “Amazon” yazıp ilk alışverişe özel 350TL’ye 70TL İndirim alabilirsiniz.

Zubizu uygılamasında da aynı şekilde “Amazon” yazıp ilk alışverişe özel 350TL’ye 70TL İndirim alabilirsiniz.

İndirim Kodunun uygulanması için aldığınız üründe Amazon tarafından satılır ve gönderilir yazmalıdır.

3 Beğeni

Arkadaşlar son zamanlarda PTT kargo ile kitap gönderdiniz/aldınız mı? Birisine 2 kitao göndermek istiyorum, sabit fiyat kampanyası bitmiş sanırım. 1 kg altındaki kitap kargolarında %50 indirim uygulanıyormuş doğru mu?

1 Beğeni

Evet doğru. Birkaç arkadaşım kitap gönderimi yaptı. 5 tl ye gönderilen kitaplar artık en düşük 24 tl olmuş. Yani tek kitap göndermek isterseniz 24 tl tutuyormuş. 5 tl tamam epey uygundu ama 24 tl ye yükselmesi de ilginç oldu.

2 Beğeni

Bu 24₺, %50 indirimi görüp düşmüş fiyatı sanırım. Öyleyse yandık ki ne yandık…

Bu arada arkadaşınız gönderimi aynı ilden birine mi yapmış yoksa farklı bir ile mi göndermiş? PTT kargoda il içi gönderimlerde ufak bir indirim yapılıyordu en son, ondan soruyorum.

1 Beğeni

Şimdi sordum, o il dışı gönderim yapmış ama il içi de 21,75 tl galiba dedi. Arada çok fark olduğunu düşünmüyorum dedi.

1 Beğeni

PTT kitap kargo kampanyası hala sürüyor ve 1 kiloya kadar olan kitap kolileri/paketleri 7TL arkadaşlar. Geçen ay bir forumdaştan aldığım kitabın kargo ücreti 24TL tutunca PTT görevlisi de benim gibi şaşırıp önce tarttı, teslim alan çalışanın kitap kampanyasına dahil etmeden teslim almış olabileceğini söyledi. Akabinde ben sorunca da kampanyanın sürdüğünü, hâttâ zam gelmediğini ve 7TL olduğunu da belirtti. İşgüzar ya da durumdan habersiz çalışanlara PTT web sitesindeki kampanya detaylarını göstermeyi deneyebilirsiniz.

Edit:

Kusura bakmayın yanlış bilgi vermiş oldum, haberim yoktu değiştiğinden. Ülkede güzel olan ne varsa ortadan kaldırmaya yemin etmişler.

5 Beğeni

Bu zamlar geçen ay yoktu. Ve çoğu kişi zam geldiğini vurguluyor.

2 Beğeni

Maalesef hayır, PTT’nin sitesinde de yazıyor 7₺ ve 9₺’lik sabit fiyat kampanyaları kaldırılmış. 1 kg altı kitap gönderilerine %50, 1 kg üstü olanlara %30 indirim yapıyorlar sadece. Biraz önce PTT’den kitap kargosu verdim, bu söylediğim yeni duruma göre fiyatlandırılması yapıldı.

Bu arada PTT’den kitap gönderecek olanlara fiyatlarla ilgili olarak fikir vermek için biraz önce gönderdiğim kitap kargosu hakkında bilgiler vereyim:

2 kitabı (toplamda 1 kilodan azlar) üst üste koyup baloncuklu jelatine sarıp bantladım, kargoya öyle verdim İstanbul’dan Bursa’ya göndermek üzere. Kargo ücretini ben ödedim, kitap kampanyasıyla 24₺ tuttu.

Kargoyu ‘alan kişi’ öderse +9,5₺ ekstra ödeme oluyormuş bu arada.

6 Beğeni

İdefix’te çalışan kod var mı arkadaşlar? Ocak ve 20-28 Şubat kodları çalışmıyor. Genel bir sepet kodu var mı acaba?

1 Beğeni

Check this out! https://www.amazon.com.tr/dp/6254494906?psc=1&ref_=cm_sw_r_mwn_dp_NC147VB1DS2DEPPV3FBE

Puşkin Bütün Eserleri alfa baskı. 75 lira. 300/%10 ile 67.5’a gelir. 600 sayfa kitap.

1 Beğeni