Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Başkası demişti onu. Eser benim ilgimi çekmiyor pek. Konuşulduğu için paylaştım.

1 Beğeni

kitap fiyatları gerçekten ilginç bir hal aldı. Kidega da 67.5 TL olan kitap Kitapyurdunda 5 kitap 35 TL kampanyasi ile 7 TL . Arada 9 kattan daha fazla fiyat farkı var. Serbest piyasa bu olmamalı.

7 Beğeni

Kidega Metis için 24 saatlik %50 kampanya yapmış. Metis’ten muhakkak okuyun dediğiniz romanlar varmıdır? Teşekürler.

2 Beğeni

Yunan tragedyasıyla ilgiliyseniz Henry Bauchau’nun Antigone ve Oidipus Yollarda’sını tavsiye ederim.

Metis Bilim’de 50’den fazla birbirinden iyi kitap var. Hangi dal ilginizi çekiyorsa bir iki kitap bulursunuz.

2 Beğeni

Mary Doria Russell’ın birbirinin devamı olan Serçe ve Tanrının Çocukları kitaplarını okumuştum. Çok beğenmiştim. Bilimkurgudan daha çok sosyoloji konulu diyebilirim. Yine böyle bir indirimde tavsiye üzerine Son Tiryaki kitabını almıştım ama ona hâlen başlayamadım.

2 Beğeni

Amazonda 120 TL’ye 40 TL indirim var.
Not: İlk alışveriş için geçerlidir kod SUBAT40.

4 Beğeni

Kidega’da Arkabahçe yayınlarında %50 indirim var. Çizgi roman takip edenler kaçırmasın :slight_smile: Şahsen “Masallar” serisini topluyorum bu indirim sayesinde. İlk alışverişim olacak Kidega’dan.

1 Beğeni

Arka Bahçe serinin devamını basacak mı? Ben de almayı düşünüyordum

2035 e doğru devamını basacaklarmış

1 Beğeni

Kideganin sitesi an itibari ile çoktü ulaşılamıyor. Ne çok çizgi roman indirimi bekleyen varmış :slight_smile:

1 Beğeni

Devamı basılmayacak diye okudum ama kesin bir bilgim yok.

Fiyatlar o kadar uçuk ki çizgi romanlarda o yüzden bu tarz indirimleri bekleyen çok kişi oluyor :slight_smile:

1 Beğeni

Ben de bir çılgınlık yapıp Masallar Serisi’ni aldım. :smiley:

3 Beğeni

Devamı gelecek gelmeyecek tartışmasını boşverip harika bir iş yapmışsınız. Bu ekonomide ne aldık kâr, ileride fason genç çok satarları dışında kitap olmayacak muhtemelen…

2 Beğeni

Uzun zamandır aklımdaydı, dolap’tan alacaktım ama vazgeçmiştim. Almasaydım içimde kalacaktı. Dediğiniz gibi yarıda kalsa da çok da önemli değil benim için.

1 Beğeni

DC ve DC’nin alt yayınevlerine(vertigo,dc black label…) devam etmeyecekler deniyor. Ne kadar doğrudur emin değilim.
Eski image serileri olan outcast ve kara bilim tümden bırakılmış durumda.
IDW’den olan ninja kaplumbağalar yarım
Power rangers da öyle.

Rafımda yarım seriler görünce kahroluyorum.

2 Beğeni

Metis’ten Ursula kitaplarını alayım dedim indirim kapsamında, yerdeniz dışında ne önerirsiniz?

Nays’ta, Hepsiburada %20 indirim var.

Hepsiburada’da tıkla kazan var.

Maalesef bende de durum aynı. Serilerime Türkçe başlayıp İngilizce devam etmek zorunda kalıyorum.