Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Kidega’daki Kronik indirimi %50’den fazlaya geliyor gibi. Liste fiyatları da düşük kalmış. Ek kupon ile baya bir düşüş oluyor. İpin ucunu kaçırdık yine.

2 Beğeni

Sayenizde sekildeki 15 kitabı 900 TL’ye aldım.
Teşekkürler, iyi okumalar :slight_smile:

3 Beğeni

Çocuk kitaplarında 5 kitap 50 TL(yetişkin kitapları da var)

Celil Oker’i merak etmiştim. 8 kitabını 80 TL ye aldım.

https://www.hepsiburada.com/kampanyalar/kitaplarda-dort-dortluk-indirim?siralama=azalanfiyat&sayfa=3

1 Beğeni
  1. D&R mağzalarında tüm kitaplarda 2.'ye %60 indirim yapılıyor.

Bu kitapları önerir misiniz?

1 Beğeni

Bende bunları aldım.

Amazonda bu var buradan alın çok daha ucuz.
https://www.amazon.com.tr/dp/9752430244?psc=1&smid=A1UNQM1SR2CHM&ref_=chk_typ_imgToDp

1 Beğeni

Öncelikle link için çok teşekkürler. Nacizane bir sorum olacaktı da acaba ithaki’nin Türk edebiyatı klasikleri hakkında bir bilginiz var mı kitap okuma alışkanlığını yeni edindim ve türk edebiyatına nerdeyse yeni başlıyorum da sizce biraz para katıp iş bankası mı okumalıyım yoksa direkt şu linkten ithaki’den alıp okusam bir şey farkeder mi ? Yardım ederseniz çok sevinirim forumdaşlar.

1 Beğeni

Türk Edebiyatı’nda pek bir fark olmaz, alabilirsiniz.

Teşekkürler zaten kapaklar da al beni oku diyor. :slight_smile:

Sadeleştirme eserin öznelliğini yok edebiliyor. İş bankasında bile bu hissedilebiliyor. Bu yüzden ben şahsen Türk edebiyatında kişinin daha yakın dönem okumasını öneriyorum. Cumhuriyet sonrası olan kısım özellikle. İthakinin bazı sadeleşmiş eserlerine bakmıştım ve 2 3 tanesi hariç düzgün bir yaklaşım görememiştim bu yüzden önermem.

1 Beğeni

Aslında eserin öznelliğinde değilim pek şuan kitabı sadeleştirip tamamen yok etmedikleri sürece sorun yok.Daha yolun başındayım ve kitabın konusunu anlayıp beğenirsem elimdekini sahafa bırakıp öznelliği babında araştırıp ona göre başka yayınevinden yeniden alırım gibi, benim kastım biraz da akıcılık. Cumhuriyet sonrasında bu belki daha çok öne çıkıyordur evet ama şu klasik eserlere de bir göz gezdirmek istiyor insan.

Seri beş kitaptan oluşuyor. Ama ikinci kitap çok az sattığı için Pegasus şimdilik seriye ara verdi. Ender kitaplarını çeviriyorum. Ondan sonra ne olur bilmem. Çok soran olursa, satış rakamları düzelirse, seriye ilgi artarsa devam ederler belki.

Şahsen devam etmesini isterim. Üçüncü kitap ikinciden daha keyifliydi. Konu da ilginç bir yere doğru gidiyordu.

6 Beğeni

Kidegada bugün Everest yayınlarında %50 indirim var.

6 Beğeni

Teşekkür ederim. Umarım seriye ilgi artar ve devam kitapları basılır. Ben iki kitabı da alacağım. Fantastiğe destek vermek gerek. Ayrıca Ender’i de sabırsızlıkla bekliyorum.

1 Beğeni

Amazonda ticari ileti izni verip, onay bekleyenler epostada spam kutusunu kontrol etsin. Benimki bu sabah oraya düşmüş.

Bana hala gelmemiş, umudu kessem mi bilemedim :frowning:

2 Beğeni

Kidega da Koridor yayınlarında yüzde 50 indirim var.

EDENRED10 artı yüzde 10 indirim sağlıyor. Benim siparişim 150 TL civarı olduğu için 20 TL scoty kargo ücreti çıktı. Yüzde 10 indirim de onu karşılamış gibi oldu. :slight_smile:

3 Beğeni

Kidega ücretsiz kargo ücretini bugün 300 tl ye çıkarmış.

2 Beğeni

Bunlar hergun bir yayınevini %50 ye koyacaklar galiba😁

2 Beğeni

Az önce ben satın alırken uygulamada 200 gözüküyordu.

@yates232 öyle gözüküyor ama 2-3 yayınevi aynı gün olsa kargo parası çıkmaz, bizim için daha iyi olurdu.

1 Beğeni