Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Alfa isteruk, Deli Dolu isteruk, Altın isteruk, Yapı Kredi isteruk. Hepsi aynı anda olsun isteruk.

13 Beğeni

Aynen bende iki gündür o yuzden alışveriş yapamadım hep birer kitabım var listede tek kitaba kargo parası vermekte istemiyorum mantıken. Akılçelen ile everest kaçtı. Kronik i zaten fuardan toplamiştim. Kısmet artik, iş bankası,yky yada alfa olursa güzel olacak.

2 Beğeni

Kidega alfa indirimi bekliyorum ben de.

4 Beğeni

Sufi Kitap hakkında bilgisi olan var mı? Sadi-i Şirazi’nin Bostan ve Gülistan kitabını almayı düşünüyorum ama yayınevinin baskı ve çeviri kalitesi nasıl merak ediyorum.

Bu kitapları aldınız mı, alıp almamakta çok kararsız kaldım. @Who_Sametto Bostan ve Gülistan için Kapı Yayınevini öneririm. Sorduğunuz yayınevini bilmiyorum.

1 Beğeni

Pazartesi günü Kidega üzerinden aldığımız Kronik Yayınları kitapları şu anda bütün sitelerde olduğu gibi Kidega’da da %20 zamlanmış. İptaller olmaz umarım.

1 Beğeni

Ben de kararsız kaldım ve almadım.

1 Beğeni

Benim de siparişim daha kargoya verilmedi ne yazık ki.

1 Beğeni

Kidega kampanya olmadığı zamanlarda bile 1 hafta gibi bir sürede teslim ediyor. Kampanya yoğunluğunda bu süre uzayabilir. Bir Amazon veya İdefix hızı beklememek lazım ama temiz ve sorunsuz geliyor. Ayrıca ufak tefek iptaller olsa da beklemeye değer.

Bana amazon promosyon kodunu göndermiş maille ama gereksiz e-postaya düşmüş. Oraya girmesem fark etmezdim bile geldiğini.

Bu kitapları Ayrıntı Yayınları’ndan tavsiye ederim. Gülistan Mehmet Kanar çevirisi

1 Beğeni

Bu kod bir bana gelmeyecek sanırım. Size ne zaman gönderilmiş?

Bu amazon kodu bana da gelmedi. Şaşırmadım gerçi. :joy:

Bugün 17.33’te gelmiş.

1 Beğeni

Fırsat gibi duruyor. 5 kitaptan 2’sini okumayı düşünüyordum, KMM okumayanı dövüyorlar zaten. Huzur Sokağı’nın filmi varmış onu izlerim. Köse Kadı kitabının sorularını da kafadan sallarım artık.

Gönderideki bazı bilgiler.

Kitapseverler, Türk Edebiyat dünyasının önemli eserleri arasında yer alan Şule Yüksel Şenler’in “Huzur Sokağı”, Bahaeddin Özkişi’nin “Köse Kadı”, Abdülhak Şinasi Hisar’ın “Fahim Bey ve Biz”, Sabahattin Ali’nin “Kürk Mantolu Madonna” ve Kemal Tahir’in “Kurt Kanunu” isimli 5 kitabı kendileri temin ederek okuyacak.

Film.
Yücel Çakmaklı’nın yönetmiş olduğu Birleşen Yollar adlı filmin başrollerinde ise İzzet Günay ve Türkan Şoray oynamıştır.

1 Beğeni

Takip ettiğim bir set değil ama uygun geldi bana.

https://www.amazon.com.tr/dp/6053758035?pf_rd_r=N688KKG0JG52S169XR2F&pf_rd_t=Events&pf_rd_i=deals&pf_rd_p=99b0ac0f-c253-4364-9933-fefbe19ac6b1&pf_rd_s=slot-15&ref=dlx_deals_gd_dcl_img_0_087598d6_dt_sl15_b1

3 Beğeni

Kidega Kronik kitap indiriminden siparişi ulaşan var mı? Günlerdir tedarik sürecindeyiz.

Ben ithaki indirimden sipariş vermiştim onlar bile daha ulaşmadı.

4 Beğeni

teşekkürler, aldık bakalım

1 Beğeni
8 Beğeni