Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

En son bu paylaşılmıştı:
Kitap İndirim Kodları

2 Beğeni

Kullanım dışı uyarısı veriyor. :frowning:

1 Beğeni

Biraz seri tamamlamaca

Elenium 2. kitabı görünce şaşırdım umarım gelir

4 Beğeni

Bende Zaman Çarkı serisi ilk kitap ve Üç Cisim Problemini attım sepete. Birkaç tane Alfadan kitap var. Bu ayki kotamı ay başında doldurdum yine. :grinning_face_with_smiling_eyes:

3 Beğeni

Bende hala %31 indirimli bazı kitaplar ?!

Düzenleme: Düzeldi :slight_smile:

2 Beğeni

Arkadaşları oyun oynarken evin penceresinden onları izleyen çocuk gibi hissediyorum şu an, tüm limiti arkabahçe indiriminde harcamayacaktım :frowning:

5 Beğeni

İthaki’nin %50’si bile artık indirim gibi gelmiyorsa ne yapacağız ya, bu etiket fiyatları neden böyle yüksek? :man_facepalming:t2:

9 Beğeni

5 Beğeni

Artık 2. el uygulamalara yönelmek zorunda kaldım eğer kargosu ile daha ucuz geliyorsa kullandığım sitelerden.

2 Beğeni

Ben de uzun zamandır ikinci el uygulamaları kullanıyorum ancak kargo ücreti de 10 TL’ye çıktığı için artık ne takas, ne ikinci el uyguna geliyor. Gerçekten saçma sapan bir duruma geldi her şey. Gençler eğlenceyi bırakın, kültürlenmek bile isteseler pek bir şansları yok bu ülkede. Sonra gençlik neden bu kadar umutsuz diye sorarlar…

3 Beğeni

Nadirkitapta 12-14 kargo veremiyorum gözüme kestirdiklerim tükeniyor böylece. Hangi uygulamalar var?

1 Beğeni

Zebramo’da zamanında 4 TL idi kargo ama şimdi 10 Lira olmuş. Kargolar bile pahalandıysa kitap almak zorlaşacak demektir.

3 Beğeni

Dolap ve Zebramoyu kullanabilirsiniz.

1 Beğeni

Aynı şekilde ben de 3 TL olduğu zamanları hatırlıyorum. 10 TL’lik bir kitabı 13 TL’ye kargo dahil alabiliyorduk. Şu an 20 TL’ye geliyor, yazık…

2 Beğeni

Şuan 1 kiloya kadar kitaplar PTT ile 9.5 tl.Başka şey demiyorum.Ama bugün Bzrk ve Bzrk Yenideni ciltli 15 tl’ye aldım.10 tl’de kargo ödesem çok uyguna geliyor bence.

2 Beğeni

Dolaptan ve Gardropstan bir iki kez alışveriş yaptım. Nadir’den daha avantajlı oluyor bazen. Kargosu bu sene 8.99 olmuş mesela. Nadirde en düşük kargo 12.5 lira.

1 Beğeni

Arkadaşlar aralık ayında indirimden ciltsiz Grisha serisini bkm’den 30tl ye almıştım. Kargalar meclisi+Yara izi kralını da gene ciltsiz olarak 3 kitabı 37tl ye düşmüştü kitapsepeti’nde. Grisha serisini bitirdim bana kalırsa biraz çerezlik bir seri. Diğer setin de tam yarısındayım hala düşüncem değişmedi. Ciltsiz kapaklar çok kaliteli değildi. Çeviride ise bazı eksiklikler gözüme çarptı.

Grisha evreni güzel potansiyeli olan bir evren. Ama biraz yüzeysel buldum. Yani olayları takip edecek kadar biliyorsunuz geçmişi, ayrıntılı bir evren vermiyor yazar.

Kısaca özetlemek gerekirse genç yetişkin türünde fantastik kitaplar. Ağır fantastik severler, epik fantastik okumak isteyenlere göre değil. Hafif fantastik okumak isteyenlere tavsiye edilebilir. Karakterler de 17 yaşında falan. Nisan’da da Netflix’e dizisi geliyor bu arada.

Dune okumadım ama ağır bir kurgusu olduğunu duydum yani iki seri bence karşılaştırılamaz. Türleri farklı diye düşünüyorum. Ayrıc Grisha serisinden edebi bir dil de beklememenizi tavsiye ederim.

4 Beğeni

Serileri karşılaştırmak değil, baskıları karşılaştırmaktı benim amacım. :sweat_smile:

3 Beğeni

Amazon seçili kitaplarda %50 kampanyası başlamış.

Düzenleme: Çok seçili kitaplar. Paylaştığıma pişman oldum. Ama işine yarayanlar olabilir.

1 Beğeni

BKM için kod mevcut mu şu an?

1 Beğeni