Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Yirmi hesabımı da kontrol etmeye başladım :smiley:

1 Beğeni

https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/b089c8a8-6cde-4924-8362-ea68890d12b5

1 Beğeni

Beşte sıfır çektim. .

Ferhat hocam, şanssızmışsın…

@ormembarx ustam umarım faydalanabilirsin.

şansıma denk geldi :smiley:, çok güzel oldu açıkçası

1 Beğeni

Amazon’a savaş açacağım artık. Her şeyimi oradan alıyorum, bir kere bile böyle kampanyalara rastlayamıyorum :frowning: Sadece 4/3 öde olanı görebilmiştim.

1 Beğeni

Açacağınız her yeni hesapta uygulamada 100/400 indirim var ay sonuna kadar.

3 Beğeni

O sahtekarlığa girer ama. Benim zaten hesabım var. Yine de teşekkür ederim.

2 Beğeni

Dun gece hâlen stoktayken birkac arkadasa pasladim ve 1k yorumlarina bakayim dedim. Sasirtmadi aslinda ama bilincsiz harcayan ve kendini gelistirmekten uzak bir kitlenin varligini tekrar betimlemis oldu.

Yorumlarda “ne filmi ne oyuncuyu duymustum” ve “setteki yakisikli basrol oyuncusuna asik olmus” gibi tabirler yer aliyor. Star Wars’un adı pek az geciyor. Daha o bilinmezken, dilimize kazandirilmamis eserler icin yazdigimizin otesinde cok cok talep geldigi hususunda hic umut beslememek lazim gibi gorunuyor.

2 Beğeni

Fırtınaışığı Arşivi 4. Roman Cilt 1 ve 2’yi toplamda 350 TL gibi bir paraya almış oldum teşekkürler.

3 Beğeni

Migros’ta 13-23 Haziran arası tüm kitaplarda %40 indirim varmış. Eksikparça’nın yeni çıkan kitapları da mevcut.

Yıkımın Çocukları’nın etiket fiyatı 225 TL olarak girilmiş, indirimle 135 TL’ye geldi.

3 Beğeni

Migros

2 Beğeni

9 Beğeni

Mağazalarda mı geçerliydi yoksa sadece internet sitesine mi özeldi acaba?

1 Beğeni

Ben de mağazadan başka kitapları %40 indirimle aldım.

2 Beğeni

Anladım, teşekkürler. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Mağazadan aldım ben de hocam, geç yazabildim pardon.

1 Beğeni

Ucuzkitapal sahte %50 indirim kampanyası yapmış. Etiket fiyatını artırıp %50 olarak göstermişler. Aslında etiketi 90 üzerinden %41 indirim yapmışlar

Çakal olmuş bunlar. O yüzden Amazon’a devam.

5 Beğeni

Gece Yarısı Gelgitleri: Malazan Yitikler Kitabı 5 https://amzn.eu/d/0eLlfzNx

1. kitap 420 liradan stoklara eklenmiş. Kodla uyguna alınabilir.
1 Beğeni