Kitap Kampanyaları - İndirimli Kitap Fırsatları

Promosyon kodunun bitmesine saatler kala aldım Malazan’ı. Teşekkürler.

1 Beğeni

Yaz Okuma Listeni Oluştur! Kitaplarda Sepette %50 İndirim Kampanyası - Hepsiburada Hepsiburada’da 100 kitapta %50 indirim var. Listemdeki Mona’nın Gözleri Mona'nın Gözleri - Thomas Schlesser Kitabı ve Fiyatı ve Agota Kristof - Büyük Defter Büyük Defter – Kanıt – Üçüncü Yalan-Agota Kristof Kitabı ve Fiyatı kitapları özellikle dikkatimi çekti.

3 Beğeni

Amazon’da Say Yayınları’nın İngiliz Edebiyatı 101 kitabı 75TL, Sanat 101 kitabı ise 70TL.

4 Beğeni

Ebaow :slight_smile:

3 Beğeni

Siz paylaşalı 1 dakika olmuş, koşa koşa gittim ve bitmiş gözüküyor.

Özetle yıkıldım yani onu belirtmek istedim :smile:

2 tane vardı, birini ben aldıktan sonra görseli paylaştım. Sonuncu da o arada satılmış demek ki.

1 Beğeni

hocam gelince paylaşır mısınız? 120 liraya tuğla gibi oop omnibus satarlarsa ağlarım :smiley:

1 Beğeni

Birkaç gün evde olmayacağım ama gelirse dönünce paylaşırım. Geçen seferde böyle komik fiyatlara birçok kitap satılmıştı. Forumdan alanlar da oldu, hepsini gönderdiler. Amazon’un göndermediğine hiç denk gelmedim.

2 Beğeni

hocam bu tarz fırsatlar bulma yöntemini paylaşsanız da biz de nasiplensek :slight_smile: kitabinial.com 'dan bulunabiliyordu ama orası da uzun süredir güncellenmediği için işe yaramıyor

Bir yöntemim yok. Şarj kablosu alacakken istek listesinde denk geldim :slight_smile:

Bir de kitabinabak.com var ama burası da bir süredir yeni kitapları eklemiyor, hâlâ Kidega fiyatları duruyor vs.

16-22 Temmuz arası Prime Day indirimleri başlıyormuş. Kitaplarda güzel bir kampanya olur umarım.

2 Beğeni

Geçen seneki gibi kötü olmasında inş

1 Beğeni

Etiket fiyatı 295 TL ancak şu an Hepsiburada 110 TL

8 Beğeni

BKK son kitap “Zaman İçinde Bir Yer” Amazon stoğa girmiş. Kuponu olanlar ve olacaklar için 120 TL civarına iner. Hepsiburada “selam100” kuponuyla da 152 TL şu an.

3 Beğeni

Bunu kaçırdığıma inanamıyorum. Cidden kahroldum.

Hepsiburadanın Yaz Okuma Listeni Oluştur! yüzde 50 indirim kampanyasına bakınca kitap fiyatların x2 yapıldığı görülüyor. Yüzde 50 indirim gelince de geri normal fiyata düşüyor. Çok saçma bir çakallık.

Nedense "Mona’nın Gözleri"ni x2 yapmayı unutmuşlar gerçekten yüzde 50 indirim olmuş. :grinning:

1 Beğeni

Rüya gibiymiş gerçekten, alabilenlere hayırlı olsun :slight_smile:

https://app.hb.biz/93EvbqGHrpkX

2 Beğeni

Kampanya linki:

2 Beğeni