Kitap Ödüllü Yarışma

Ona biz dahil değiliz değil mi? O.o

1 Beğeni

Ben de üçte kaldım :face_with_monocle:

Ya ağlıyorum niye geç kalktım ben ya :sob: Şimdi bilgisayarı aç, gizli kelimeleri bul falan kesin benden önce hepsini bulurlar deliricem :sneezing_face: :exploding_head: :pleading_face:

1 Beğeni

Yarına kadar süre var heyecana gerek yok. :wink::wink:

1 Beğeni

Doğru cevaplayanlar arasından çekiliş mi olacak?

1 Beğeni

Uzun uğraşlar sonucu ben de tamamladım.

Tamamlarken fark ettim de @fortknoxt bizim için inanılmaz bir çalışma yapmış. Ben hızlı hızlı kelimeleri ararken bile yoruldum, Serhat’ın bu konulara verdiği emeği siz düşünün. Saygılar :clap:

5 Beğeni

Listeyi 3. kontrol edişim ama sonuncu kelimeyi hala bulamadım. Var değil mi o kelime…

Evet. Çekiliş yapılacak ve bir kişi istediği seti alacak.

3 Beğeni

4 tanesi tamam ama sonuncuyu bulamıyorum artık midem bulanıyor :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Az çalışın yok öyle 3-4 kelimeye kitap. :joy::joy::joy:

Çok şükür bitti. Sakin kafa ile kuralları çok iyi okuyarak bulabilirsiniz bence kelimeleri. :smiley:

Kelimeleri bulacağım diye 600 tl’lik kitap seçtim. Ama halen 3 kelimede kaldım. Kitap lobisinin bir oyunu bu :smirk:

3 Beğeni

Epey uğraştırdı ama sonunda çözdüm ve gönderdim. Herkese bol şanslar:))

1 Beğeni

Ufak bir göz atmaca, biraz planlama ve araştırma ile çok sürmeden buldum gizli kelimeleri. Mesajımızı da gönderdik bakalım :smiley: Çok keyifli ve güzel düşünülmüş bir yarışma olmuş. Emeğini ve zamanını harcayarak bizi bu güzel Okuma listeleriyle buluşturduğu için yine tekrar tekrar teşekkür ediyorum kendisine. Nice 100’üncü konulara. Herkese bol şans.

3 Beğeni

Hayır ekleme yapılmayacak. Ama sen yapmak istiyorsan tutmam seni. :grinning::grinning:

1 Beğeni

Arkadaşlar konu altında ipucu paylaşanlar cevapları bilse dahi diskalifiye olur. Bunu bilin yarışma şuan için çok güzel gidiyor. Çoğu kişide memnun. Yarına kadar zorunlu olmadıkça sorulara cevap vermeyeceğim ne istediğim yukarıda yazıyor açık açık. Sadece şunu ekleyeyim Kelimeleri bulmanız yetmez ondan istediğim cümleyi oluşturmanız gerekli. Cümle yanlış ise çekilişe eklenmeyeceksiniz. Onun için iyi düşünüp cümleyi öyle yazın. Saçma sapan cevaplar var olmayan kelimeler kullanılarak cümle oluşturanlar var onlar çekilişe eklenmeyecek bilginize. Herkese iyi akşamlar. Bol şanslar.

4 Beğeni

Mobilden başlayıp 3 kelimeyi bulmak, işe gelip devam edeyim derken aslında kelimelerin bulunduğu konu isimlerinin de lazım olduğunu farkedip baştan başlamak, son olarak da 4. kelimede kalmak… Derin bir nefes alıp baştan başlıyorum

1 Beğeni

Arkadaşlar yarışmaya katılanlar arasından 4 saat 5 saat öncesinden açılan hesaplar bulunmaktadır. Sırf yarışmada şansını arttırmak için sahte hesaplar açılabileceğini düşünerek (Her açılan sahte olmayabilir ancak hangisi gerçek hangisi sahte bilemeyeceğimiz için) yarışmaya katılım için 15 Ekimden önce açılmış hesapları baz alacağım. (15 Ekim Yarışma duyurusunun yapıldığı tarih olduğu için).

Bu açıklamayı yapmak zorundaydım. Kullanıcıların böyle birşey yapacağına inanmıyorum ancak haksızlık olacağını düşündüğüm için böyle bir kural koymaya karar verdim. Belki bazı kullanıcılar kızacak onlar da inşallah ilerki zamanlarda düzenlenen yarışmalara katılabilir. Herkese ilgisi için teşekkürler.

15 Ekim sonrası kaydolup yarışmada çekiliş hakkı elde edenlere ayrı bir ödül verilecektir. Tek kitaplık bir ödül olacaktır.

6 Beğeni

Normalde kimsecikler olmaz. Çekiliş oldumu 100-200 kişi doluyor buralar. Kasıyor çok :joy::joy::joy:

1 Beğeni

Sanırım ben de gün farkıyla tarihi tutturamıyorum. Belki kurallar açıklanmadan önce açılan hesaplar muaf tutulabilir diyeceğim ama yazdığınız gerekçe oldukça geçerli, ayırdetmek mümkün olmaz. O yüzden İlerideki yarışmalara kalsın büyük ödül. Yine de o 5. kelimeyi bulacağım :sweat_smile:

1 Beğeni