Kitap Ödüllü Yarışma

Bu yarışma sayesinde sevdiğim yazarların bazı kitaplarını da görmüş ve listeme eklemiş oldum. Her ne kadar göz yaksa da epey faydalı bir etkinlik oldu. Teşekkür ediyorum. Ve cevabımı yolladım merakla bekliyorum :v:

2 Beğeni

Aynı şekilde bende Clive Cussler’ın tüm kitaplarını ve bilgilerini arıyordum. Meğersem burda derli toplu olarka varmış :slightly_smiling_face:

@fortknoxt Yoğun katılımlı bir çekiliş bekliyor bizi sanırım :kissing: Şansımız 1/250 filan mı? :sunglasses:

1 Beğeni

Şuan itibari ile çekilişe hak kazanan 30 kişi. Yani 1/30 :slight_smile: :slight_smile:

3 Beğeni

Kendimle çekilişe girsem yine kaybederim. Unutulmuş bir medeniyetin şansızlık tanrısıyım. Amon Bah-Tsız.

5 Beğeni

Tüm konulara baktım ama kör değilsem beşinciyi bulamıyorum. Yarına kaldı. Gerçi işin sonu çekiliş olduğundan muhtemelen yine kazanamayacağım. Kazanabilmem için tek kişi girmem gerekiyor.

1 Beğeni

Heyecandan gönderip göndermediğime bile emin olamiyorum. Ama arkadaş ne uğraşmış bu rehberleri hazırlarken. Sonuç ne olursa olsun ellerine sağlık :pray:

1 Beğeni
  1. yi bulamadım kelimenin ne oldugu biliyorum ama konularda gerekkiyor. 100 konuya bi daha bakamicam. Isteyene ozel mesajla ne olduklarini atayım.:grin:

ben 2 tane buldum ustelik 100 konunun hepsine 2 defa baktım :joy: bu kadar vakit kaybi yeter :expressionless:

Kuralları iyi okuyun özellikle paragraf içindekileri. :slight_smile:
Gelişi güzel okunuyor ama iş aramaya gelince o küçücük detayı unutuyoruz. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu yarışma sayesinde gözümden kaçırdığım konuları görmüş oldum. Konular ve yarışma için teşekkür ederim. Yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum. Ben kendimi tutuyorum. Umarım ben kazanırım. :slight_smile:

2 Beğeni

Son 2 saat. :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck: Yarışmaya hak kazanan şuan itibari ile 46 kişi.

5 Beğeni

Heyecan yükseliyoor :joy:

Çekiliş ne zaman yapılacak acep, ondan bahsedildi mi?

Çekiliş saat 22:05’te yapılacak. Yani sonuç hemen açıklanacak. Merak etmeyin. :wink::wink:

7 Beğeni

Her zamanki gibi hızlısın :grin:

1 Beğeni

Çok hoşuma gitti, rafları çok iyi düzenlenmiş bir kütüphane veya kitapçıda geziyormuş hissi uyandırdı bende bu yarışma. Gerçekten çok güzel düzenlemişsiniz elinize sağlık, bu başlıkta ciddi bir emek var.

1 Beğeni

Çekiliş https://www.instagram.com/fortknoxt/ hesabı üzerinden canlı gerçekleştirilecek. Maksat kimsenin kafasında soru işareti kalmasın.

4 Beğeni

Aslında youtube üzerinden yapacaktım. Ancak kanalı yeni açtığım için 24 saat geçmesi gerekiyordu. Mecburen instagram’a kaldık.

2 Beğeni

Ben kayıt eder hemen burada paylaşırım :joy::+1:

2 Beğeni