Kitaplıklarımız

42 Beğeni

Kitapları sığdırmak için bu şekilde ama yine sığmıyorlar. Kitaplık üstüne kaçak kat çıkmaya başladım :grin:

5 Beğeni

Sığmazlar efendim bir türlü sığmazlar :smiley:

2 Beğeni

Küçük bir kısım daha var kadraja sığmayan.

46 Beğeni
3 Beğeni

Devamı da var Youtube’da, yeni haberdar olanlar kaçırmasın.

İnanılmaz bir kütüphane gerçekten. Aynı zamanda müze desek de sırıtmaz herhalde.

5 Beğeni

bizim okuduğumuz dandirik fantazi, öykü, romanların yanında bu adamın kütüphanesi akademik bilgi içeren ciltler halinde kitaplarla dolu ):

3 Beğeni

Akademik kitapların yeri ayrı roman, öykü vs. yeri farklı.“Dandirik” kitaplarımla iyiyim ben.

20 Beğeni

burasıda benim çöplügüm(pardon kendimle benim) :grin::joy::sweat_smile:

19 Beğeni

Bu kitaplıkta sözlüklerin yanında duran kitaplar sırasıyla okunacak o yüzden buradalar, kalan kitapların hepsi bölüm ve formasyon ders kitaplarım.

Burada da Afacan Louie’nin olduğu kitaplıktakiler tamamiyle benim ve maalesef bir çoğu okunmadı. Hepsine sıra gelecek. Yakın zamanda düzenleyeceğim. Yan kitaplık babamın. En üst raf tamamen Yeşilçam sinemasına dair kitaplardan oluşuyor. Geri kalanı sağlık kitapları ve benzeri kitaplar.
Orada bulunan bebek de çocukken en sevdiğim oyuncağımdı :joy:

20 Beğeni

Bu da benim fakirhane. Neil Gaiman, Tolkien, Asimov kitaplığını ve İthaki Bilimkurgu Klasiklerini tamamlamaya çalışıyorum.

19 Beğeni

utandım ya :frowning:

13 Beğeni

Buda benim kitaplık. Resmi eskiden çektiğim için Fiırtına Arşivi serisi yok .

Bir Zaman Carkı serim bile yok anliyormusunz …

18 Beğeni

Arkadaşlar ben de bunu göndereyim. En kısa zamanda yüksek çözünürlüklü bir tane fotoğraf çekip paylaşacağım. Düldül kitapları biraz kapatıyor ama bisiklet canımız kitaplar kanımızdır. Bu başlıkta daha fazla gönderi görmek isterim ben de.

17 Beğeni

Neuromancer mı :cry:

2 Beğeni

Bunlar da benimkiler. Daha eklenecek çok kitap var henüz gelmemiş. :slight_smile:

15 Beğeni

Bu da Ambient benim kitaplık. Eskiden bunun üç katı bir kitaplığım vardı. Sonra, hepsi elden çıkarmak zorunda kaldım. Artık bundan daha büyük bir kitaplık yapmayı düşünmüyorum. Sadece çok sevdiklerimi tutup gerisini elden çıkarıyorum.

10 Beğeni

Bunlar nasıl kitaplıklar böyle! Kimisinde, kitabı sıkıştığı yerden çekip çıkartmalık boşluk bile yok. Biraz daha minimal, biraz daha az kitap bol yer takılın. Tıpkı benim köydeki kitaplığım gibi :joy:

29 Beğeni

Kitaplığımın başkaca köşeleri.

52 Beğeni

:sweat_smile::sweat_smile: Herseyden maşallah 2’2var.

3 Beğeni