Kitaplıklarımız

Bu da benim kitaplığım

54 Beğeni

37 Beğeni

Hocam ayıptır sorması Büyük Av neden siyah beyaz?

2 Beğeni

O kısmı güneş ışını görmekten o hale geldi. Sahaf tan almıştım. Sahaftaki üstat öyle söyledi. Sadece sırt kısmı öyle.

3 Beğeni

Hocam bence tüm seri o ışığa maruz kalsa harika olur renkleri, ben çok beğendim :laughing::laughing::laughing:

3 Beğeni

Haklısın. Vintage bir hava katmış sanki değil mi? :joy:

1 Beğeni

Kesinlikle hocam, bak bak doyamıyorum. Harikulade. :smile::smile:

grayZ%C3%87

4 Beğeni

Soldaki kitaplıklarda on raf çift sıra dizili. Her ay ortalama 5 kitap ekleniyor. Kaçak katın arka sırasında “Milliyet Kara Dizi” kitapları var.
Yetmiyor artık.

32 Beğeni

Kitaplıklara bakıyorum da gerçekten de hepsi şahane, hepsi nevi şahsına münhasır.

Fakat kaçak katlar, sonradan eklemeler, derme çatma düzenler ile fark ettim ki KAYIP RIHTIM BAKANLIĞI olarak bir KENTSEL DÖNÜŞÜM zamanı gelmiş.

Bakanlığımızın ilk icraatı olarak öncelikle projenin adını KÜTÜPSEL DÖNÜŞÜM olarak değiştiriyorum.

İkinci olarak memur arkadaşlarımıza talimatı verdim. Kısa zamanda tüm kaçak katlı kütüphaneler tespit edilip bana ayrıntılı bilgileri sunacaklar. Müsteşarımız @Agape ile de sonradan yapacağımız değerlendirmede tespit edilen KKK’lere (Kaçak Katlı Kütüphaneler) ne gibi işlemler yapabiliriz bir bakacağız.

Aynı zamanda tarihi eser bazında değerlendirilecek kütüphaneler sebebiyle uygulanan koruma kanunları eşliğinde bazılarına farklı bir değerlendirme yapmamız gerektiğini de şimdiden hatırlatayım.

Kütüpsel Dönüşüm, Rıhtım’ımıza, tayfamıza, yolcularımıza ve tüm miçolara şimdiden hayırlı olsun :krs:

40 Beğeni

Eğer hızlı davranırsak 1 Ocak 2020 tarihine kadar “Kitaplık Barışı” kapsamında kitaplığı affettirebiliriz. Projemizi çizip başvurumuzu yapacağız. Kitap başına 1 TL ücret karşılığında bu işi çözebilirim.:sweat_smile:

14 Beğeni

En iyisi ben kazanın altını harlayayım. Lazım olacak gibi.

Not: İtiraz edenler kazanda kurbağa yahnisi olacaklardır.

Not 2: Rüşvet teklif etmeyiniz.

15 Beğeni

Ana odamızın bazı kısımlarından yararlanmak için babamdan ufak birkaç ricam vardı ve sonunda oldu. Kitaplık duvara monte edilmeden sıkıştırma yöntemi ile ayakta. Babam çivisiz daha sağlam olacağı konusunda ben ikna etti.

1. Katın geneli PKD ve Karanlık Kitap Serisinden oluşuyor. Araya da 2001 Uzay Efsanesi Serisi ve Üç Cisim Problemi, Alastair Reynolds’un kitapları var.

2. Katta Bilimkurgu Klasikleri var çoğunlukla.

3. Katın %90’ı Isaac Asimov’a ait. Diğer 3 kitap J.R.R Tolkien.

Kaçak kat ise çoğunluğu tekil kitap. Yer yer Yerli Bilimkurgu eserleri de var.

Sol taraftaki küçük kitaplıktabise yine tekil kitaplsr var. Yine çoğu Bilimkurgu.

39 Beğeni

İş bankasından başlayalım dedik

41 Beğeni

Bu ne güzellik böyle. :smiley: Kitaplığınızı gizliyor musunuz yoksa? Kapaklı gibi sanki.

2 Beğeni

Evet kapaklı ciltli olduğu için çok ağırlar o yüzden kitaplık taşımadığı ve devrilme riski olduğu için böyle yaptım daha güzel görünüyorlar böyle 1 rafı daha var oraya da eksik kalan kitaplarla doldurcam inşallah

3 Beğeni

Güle güle kullanın. :slight_smile:

2 Beğeni

Çok teşekkür ederim:)

3 Beğeni

Tüm gördüklerim içinde en çok imrendiğim seridir.

3 Beğeni

Zaman çarkı var bir de onu dizebilirsem çok güzel olacak

3 Beğeni

Benim zaman çarkında 4 ciltim kaldı ama bana sorarsan bu daha güzel bir seri.

2 Beğeni