Kitaplıklarımız

Sosyoloji hocam Mill’in biyografisini tavsiye etti ama malesef baskısı yok. Baya kıskandım şu an :laughing: .

2 Beğeni

Son aldıklarım ile birlikte neredeyse ağzına kadar doldu. Bundan sonraki yeni bir kitaplık veya raf olacak artık.

30 Beğeni

İkea dan ilave kitaplık siparişini verdim. Duvardan duvara kütüphane hayalim gerçek olacak inşallah. Burayı şenlendiririz :smile:

10 Beğeni

Yapmayın kıskanıyoruz. Bize kötü örnek oluyorsunuz! :smiley:

3 Beğeni

Kitaplığım evin korkunç bir yerinde olduğu için fotoğraflar da aynı derecede korkunç oldu. Ama idare eder :smile:

68 Beğeni

İkinci kitaplıkla birlikte son hali bu oldu :slight_smile:

42 Beğeni

Elric serisinin ilk kitabı yok mu yoksa ben mi yanlış görüyorum? Ben seriye başlamayı çok istiyorum ama baskı malumunuz yok :frowning: Pdf de bulamıyorum. Hikayelerden oluşuyorsa eğer direkt 2.kitaptan falan başlasam sıkıntı olur mu, bir bilginiz var mı?

2 Beğeni

Doğru görüyorsunuz 1. ve 5. kitap eksik şuan. Okuma sıralaması içinde @Tansael 'in cevabına bakabilirsiniz.

4 Beğeni

Epub olarak bulunabiliyor. Azıcık interneti kurcalamanız yeterli.

3 Beğeni

Kurcalayıp bulamadım zaten :sweat_smile: . Bir ara tekrar bakarım ama. @JrThoth bu listeyi daha önce görmüştüm. Kronolojik sıraya göre okumak mantıklı geliyor ama bu tip durumlarda yazarların neden böyle yaptıklarını sorguluyorum. O yüzden çıkış tarihlerini esas alarak okumaya çalışıyorum.

3 Beğeni

İki türlü de okumayı deneyeceğim ben :blush:

3 Beğeni

Ben çıkış sırasına göre okuyorum epey spoiler yedim kronolojik olarak. Ancak ben şöyle düşünüyorum ilk çıktığında okuyanlar ile aynı keyfi alıyorum. Bir de eserin yazma, çıkartma sıralarını bende her zaman yerinde bulmuşumdur. Örn Sw filmleri ve Tolkien kitapları…

4 Beğeni

Ne kayınpederler var be! :smiley:

2 Beğeni

Daha iyisi sizin olsun efendim :slight_smile:

3 Beğeni

kitaplığın evin korkunç bir yerinde olma konusunda sizi geçeceğimi düşünüyorum :joy:

7 Beğeni

Katılıyorum. :joy: Katılmadan geçmeyeyim dedim. :sweat_smile: Hayatımda gördüğüm en korkunç yerdeki kitaplık. :buyucu:

3 Beğeni

Elinde Zaman Çarkı setini uzun süredir muhafaza eden birisi var ise nasıl muhafaza edilebileceğini söyler mi ? Yada nasıl muhafaza etmememiz gerektiğini ?:thinking:

1 Beğeni

Bir sıra da arkasında dizili, 3-4 senedir böyle muhafaza ediyorum. 20-25 sene bir şey olmaz, o zamana kitabın da benim için bir değeri kalmaz. :slight_smile:

11 Beğeni

Ben yeni taşındım ve bu şekilde dizdim. Acaba içeride yer mi açsam diye düşünüyorum. O zamanda çok abuk sabuk bir düzene girecek. En iyisi böyle bırakmak o zaman.

18 Beğeni

Mutfak jelatini ile sardim. :slight_smile:

3 Beğeni