Kitaplıklarımız

Bir uzay efsanesi güzelmiş:-)

4 Beğeni

Ufffff alt rafa bayıldım :heart_eyes:

3 Beğeni

Bu da benim kitaplığım. İkea olmayınca yaşadığım şehirde, bir ustaya yaptırdım. Baya ağır oldu ama umarım uzun bir süre taşınmam. Bu kütüphaneye sadece okuduğum kitapları yerleştirdim. Okumadıklarımı eklesem pek yeterli olmayacaktı. Ailemin evinde bekleyen bir 60’a yakın kitabım var parça parça alıp okuyup yerleştirme niyetindeyim.

Bu da ofisteki kitaplığım sağ taraf mesleki kitaplara ayrılmış durumda. Sol tarafta,eşimden korktuğum için eve götüremediğim kitaplar. İki sıra olmuş durumdalar. Azar azar eriticem umarım.

40 Beğeni

Güzel kitaplık. Hukuk kitapları hariç hergün görmekten bıktım galiba :slight_smile:

2 Beğeni

Güle güle kullanın kitaplığınızı, çok beğendim. Ben de böyle kapaklı bir şeyler istiyorum fazla toz almaması açısından. Bu arada hukuk kitapları arasından Hobbit göz kırptı bana :sweat_smile:

4 Beğeni

Eşlerinin korkusunda eve kitap götüremeyenler kulübü mü kursak? Çoğu kişi bu dertten muzdarip. :joy:

5 Beğeni

Hukuk kitapları çok güzel duruyor.Avukatsınız galiba bende hukuk istiyorum.Sevindim böyle bi kitaplık görünce :blush:

2 Beğeni

Teşekkür ederim.

Dedenizin Gondor’da ki arazisine el mi konuldu? Elfler tarafından ırkçılığa mı maruz kaldınız? İşte doğru adrestesiniz. Orta Dünya hukuku davalarında uzman olarak : better call eleutheiros :smile:

Kitaplık kapaklı alın mutlaka. Pazar günlerinin canına okuyan kitaplık tozu alma aktivitesinden kurtulduğum için o kadar memnunum ki.

Toplansak baya kalabalık olacağız. En son eşim şaka yollu doğmamış çocuğumun rızkını kitaplara mı yatırdın demişti.

Teşekkür ederim hakkınıza hayırlı olanın olmasını dilerim. Meslekte biz biraz mutsuzuz ama spoiler vermeyeyim bekliyoruz aramıza.

13 Beğeni

Merhaba~ Odamdaki kitaplığım böyle. Her türden kitabım var. Ve tabi ki içinde okumadıklarım olduğu gibi ara sıra tekrar okuduklarım da var. Herkesin yer bulamama, kitaplık ihtiyacı bende de var. Son bir yılda aldığım kitaplar kargo kutularında boynu bükük duruyor. Ayrıca evimdeki bu kitaplar haricinde yurtta 120 kadar kitap daha var.

28 Beğeni

Aslında daha önce bu başlıkta paylaşım yapmıştım ama yeni kitaplık aldım ve baya bi(150 kadar) kitap eklendi o yüzden tekrar paylaşmak istedim.Buyurun

32 Beğeni

buda benim kitaplığım. Bakmayın bu haline 3 aydır yurt dışındaydım. Birde iş yerindekileri atıcam yanlız o kabus gibi :smiley:

20 Beğeni

Kitapları mı kitaplığı mı atacaksınız :no_mouth:

2 Beğeni

Fotoğrafını buraya atacak sanırım :thinking:

3 Beğeni

Alt tarafi yakinda annemin kitaplarından arındıracağım ama şuanlık böyle :smiley:

28 Beğeni

Ben de böyle bir planlama içindeydim ki annem kitaplarımı indirip yerine kendi kitaplarını yerleştirmiş. Okuldan bi döndüm kitaplarım bi dolaba tıkıştırılmış. Hâlâ kitaplıksızım :grin: hamlelerinizi stratejik yapın :joy::joy:

3 Beğeni

Uzun uğraşlar ve yardımlar sonucunda kafamdaki gibi tam olmasa bile oldukça uyumlu bir şekilde kitaplığımı nihayet toparlayıp düzenledim. İçime sindi ama hepsini indirip yeniden dizmek konusu çok zor oluyor artık bunu fark ettim. Olur da taşınırsam n’aparım diye oturup düşündüm ve düşünmemenin daha iyi olduğuna karar verdim. :joy:

80 Beğeni

Çok güzel kitaplar var abla, vurgun yapabilirim aklında bulunsun. :sweat_smile:

4 Beğeni

Böyle bir okuma odası yapmayı eşim ve ben çok istiyoruz ama kendi evimiz olmadan imkansız. Hem senin de söylediğin gibi taşıması çok zor hem de kitaplıklara uygun oda olmayabiliyor :confused:

4 Beğeni

Üzgünüm çoktan rezerv edildi. :slight_smile:

5 Beğeni

Böyle bi oda yapmak benim de hayalim ama ailemle yaşadığım için bunu yapmam imkansız ilerde ayrı bir eve çıkarsam ilk işim bu olacak.O zaman rıhtım hala olursa burda paylaşırım :joy:.

8 Beğeni