Kitaplıklarımız

İyi olmuş açıklama :+1:
Yuton içinde sürekli duymama rağmen ilk defa biri ne olduğunu açıklamış. Sanıyorum senin için meslekle ilgili bir durum… Firma adı olduğunu bilmiyordum ama iyi bilgi oldu :slight_smile:

Diğer önlemlere gelince;
Bende de Billy var ve kitaplık, kitap dışı pek çok ıvır zıvır dolu olduğundan ( şişe ve kesici delici alet edevat) üstüme düşsün istemem. Bu sebeple bizi etkilemeyecek bir odada da , bizi etkilemeyecek bir cepheye koydum.

1 Beğeni

Evet mesleğimle ilgili olduğu doğru. İnşaat mühendisiyim :slight_smile:

1 Beğeni

7 adet gönderi şu konuya taşındı: Rıhtım Kamarası

Hocam Yaşar Kemal’in kimsecik üçlemesi tamamlanmamış herhalde.:joy: Siyah kapaklı çok dikkatimi çekti araştırdım.

1 Beğeni

Evet, henüz tamamlayamadım :sweat_smile: O kitabı çok uyguna bulunca kaçırmak istememiştim. Malum Yaşar Kemal kitapları çok pahalı.

2 Beğeni

71 Beğeni

Üstte şişelerdeki nedir?

1 Beğeni

Şarap ( 20 karakter)

2 Beğeni

52 Beğeni

Good old GK3 :smiley:

3 Beğeni

Yep, and Boss Gp-10 as company. :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Fenderler, Gibsonlar, Takamineler… Breh, breh, breh (bizim oranın hayranlık nidasıdır :grin:)

5 Beğeni

Şimdi fotoğrafa bakınca sanki gitarları göstermek için mizansen yapmışım gibi olmuş, ama onların yeri gerçekten de orası. Aslında bu kare hayatımdaki iki önemli şeyi gösteriyor: kitaplarım ve müziğim.

8 Beğeni

Sanırım bir ön yargım kırılmak üzere, kütüphanede ahşap kahverengi koyu tonlarını yeğlerken gerçekten beyaz kütüphane daha şık ve kitapları ön plana çıkarıyormuş… ayrıca Sabahattin Ali’den Yaşar Kemal’e uzanan kendi edebiyatmızdan eserleri görmek de güzel, çevre renkli ışıklandırma çok gerekli miydi bilmiyorum ama genel olarak güzel bir kütüphane…

Öncellikle teşekkür ederim. Işıklandırma ve Pop figürlerini kızım istediği için ekledik yoksa ben de pek taraftarı değilim. :blush:
Yaşar Kemal en sevdiğim yazarlar top 5 listemde. Kendi yazarlarımıza sahip çıkmamız gerektiğini düşünenlerdenim.

4 Beğeni

Hocam o gitarlar bende de olsa ben sırf gitarları göstermek için bile koyabilirdim fotoğrafları :smiley:

4 Beğeni

Rıhtım grubu kuruyor muyuz? :smiley:

56 Beğeni

Valla uzaktan uzaktan bir şeyler yapmak isterseniz neden olmasın? Bu aralar vakit buldukça yeni projeyle uğraşıyorum, ilk iki parçaya müzisyen arkadaşlardan konuklar var. Sonraki bir parçaya beklerim efenim. :slight_smile:

3 Beğeni

Eğer böyle bir şey olursa elimden geldiğince bir şeyler yapmaya çalışırım. Hatta lafta kalmasın, yapalım hu işi :smiley:

2 Beğeni

Selam, hangi enstrüman? Evde kayıt imkanınız var mı?

1 Beğeni