Koleksiyonlarınız

Filmler,diziler ve kitaplarla ilgili biriktirdiğiniz koleksiyon parçaları.İşte benimkiler

22 Beğeni

Doityourself tarzı şeyler benim de daha çok hoşuma gidiyor. Lisanslı şeyleri biriktirecek param zaten yok. O kadar olsa da birkaç ‘oyuncağa’ ayırır mıydım para bilmiyorum. Tardis yapmak benim de hayalim bu arada. Bendekileri eve gittiğimde çekiyim atayım.

4 Beğeni

Aynen lisanslı ürünler acayip pahalı kendin yapmak en iyisi

4 Beğeni

Hahaha, asıl hazinem evimde ama yurtta da bunları buldum. Vay ergenliğim be! Vay fangirl dönemlerim bee!

Hiçbiri lisanslı değil zaten ama aliexpress bilmediğimiz zamanlardan olduğu için yine de pahalı gelirdi gözüme. Kingsman rozeti sinemada verilmişti. Dinozor iskeletini de Jurassic Park sevgimden almıştım ve taktığım ilk gün birisiyle pişti olunca hevesim sönmüştü. Hayırlısı.

8 Beğeni

Hepsi çok güzel. Şu ortadaki dairenin içinde kuş olan şeyi merak ettim o nedir?

1 Beğeni

Bunlar da benim canlarım. :slight_smile:

43 Beğeni

Aa teşekkürler. O Alaycıkuş simgesi, Açlık Oyunları serisinden.

1 Beğeni

Vay be! Çok samimi bir şekilde söylüyorum gördüğüm en güzel koleksiyonlardan birisi. Çocukluğumun sayısız taso maceralarını hatırlattı bana.

1 Beğeni

Bu taso 1 serisi ne yazık ki. Kitaplardan fırsat kalsa tüm seriyi tamamlamak istiyorum. :smiley: Malum Jet taso, Tv taso, kağıt taso vs.

Kesinlikle en güzellerine sahipsiniz.

Hangisi önce çıktı hatırlamıyorum fakat sanırım bir ara biraz daha kalın olan tasolar vardı. Daha sonra ince bir şekilde çıktılar ve bunlar sizin fotoğrafınızdakiler sanırım diye düşündüm.

Jet Tasolar da güzeldi fakat dediğim gibi fotoğrafınız öyle güzel gözüküyor ki birkaç dakika baktım. Umarım nazarım değmez. :sweat_smile:

Ekleme: Şu Squirtle tasosunu çocukken elime aldığım hissi tekrar hissettim neredeyse. Çok güzeller gerçekten.

1 Beğeni

Beni de her zaman çocukluğuma götürür Pokemon. Sayısız anım vardır.

Taso 1 serisi var bende de ve seninle aynı hedefteyim, hepsini tamamlayacağım. Benim için paradan daha değerliler çünkü.

Benim de minik figür koleksiyonlarım var ama şehir dışında üniversite okuduğum için odamdan uzağım. Yine de telefon arşivimden bulduklarımı paylaşacağım burada ara sıra.

1 Beğeni

Hemen buldum bir tane.

Minik Yüzüklerin Efendisi figürlerim. Porselen. Çok benzemiyorlar gerçi ama olsun. :slight_smile:

29 Beğeni

Bu tasoları almadan önce her gün rüyamda görürdüm. Sağdan soldan bulup seviniyordum. Sabah kalkınca Halil Sezai gibi İsyannn diyordum.

Çok şükür 100 tanesini 70 TL gibi bir fiyata almıştım. İyi de yapmışım diyorum.

2 Beğeni

Çocukken üttüğüm bilyeler. Sol taraftakiler nispeten daha değerli. Hatta içindekilerden bazılarını ellik olarak kullanırdım. Ortadaki büyük olanın adı da löklök.

26 Beğeni

Ash misty brok da dahil onlarca tasomu ben şehirdışındayken babam atmış. Sağolsun seviyorum kendisini.

Bende de puro-parfüm-kırtasiye-iskambil kartı vs koleksiyonlar var ama tek kareye nasıl sığdıracağımı bilmediğimden paylaşamıyorum az fikir verseniz ne güzel olurdu

Hepsini tek bir mesajın içinde paylaşın. Bunda ne sıkınti var ki? Bir mesaja 3-4 fotoğraf atın.

1 Beğeni

Yok onu demek istemedim, adet çok da, neyse ben yapacağım bişeyler

1 Beğeni

2001 yılında Almanya’da Kinder’den çıkan Yüzük Kardeşliği figürleri:

Aynı şekilde 2003 yılında Kinder’den çıkan Kralın Dönüşü figürleri:

İki Kule figürlerini de aldım fakat henüz gelmedi onlar. Birkaç ay sonra gelecek.

40 Beğeni

ama bunlar çok güzeeel

1 Beğeni