KR - İthaki Bilimkurgu Klasikler Dizisi En İyi Kitap Anketi 3. Tur

Hiç oy almayan kitaplara üzülüyorum ben. Sizde de öyle oluyor mu

1 Beğeni

Olmuyor, teşekkürler.

1 Beğeni

Zaman makinesini okumadım ben henüz. Filmini izlediğim için sanırım, okumak için uyuşukluk ettim hep.

Ben dört oyumu da hayvan çiftliğine vermek istiyorum bu arada.

1 Beğeni

Üzülmeye gerek yok. Biri yeni çıkmış. Diğeri malum Strugatski kardeşler. Acturus’u da çok okuyan yok sanırım. Ben de okumadım daha açıkçası. Ama sonuçta eğlenmek için yapılmış bir oylama. Eminim bir gün hepsi okunup kendi içimizde değerlendirilecektir.

2 Beğeni

Ne demek malum!!! Biz malum Asimov diyor muyuz?

4 Beğeni

Bunlar Strugatski, Strugatski! Bunlar Sovyet! Affedersiniz bunlar malum Asimovlar. Bir takım Asimovları da en iyi biz biliriz xd

Lanet olsun bilimkurgudaki Kutuplaştırıcı dile xd

Hayvan Çiftliği, Yeni Güneş serisini de geçti xd

4 Beğeni

Evet ne zaman Kızıl Mars konusu açılsa -ya da ben açsam- bu konuyu gündeme getirmek ve gündemde tutmak istiyorum. İthakinin Ulu Lordları ne zman gelecek Yeşil mars ve Mavi Mars.

Ya kötü demiyorum. :joy: Okuması ve anlaması zor kardeşleri kastetmiştim. İnanır mısın Kıyamete Bir Milyar’ı tekrar okumayı planlıyorum. İlk okumam belki 3 sene öncedir. O zamandan bu zamana eminim bir şeyler değişmiştir.

2 Beğeni

Hayvan Çiftliğini İşkencecinin Gölgesi’nin, Kızıl Mars’ın, Dr. Moreau’nun vs. üzerine taşıyan üyelerin IP’leri Cimere şikayet edebilmemiz için bizimle paylaşılacak m? Yoksa oylama bitince otomatik olarak mı banlanacaklar?

14 Beğeni

image

İhtakimiz, devletlümüz bize bu imkanı vermiş. Biz de faydalandık. Her kitap bilimkurgu klasiğidir, bazıları daha da bilimkurgu klasiğidir. Çünkü her şey bir simülasyonun parçası.

Her koşulda ithaki savunulur, duy beni ithaki.

Banlanırsam XD banlandı diye duyuru geçin xd

5 Beğeni

@Howl adlı üye Hayvan Çiftliği’ne oy verdiği için 1 saatliğine susturulmuştur.

11 Beğeni

Ankette okumadığım için oy veremediğim, nasıl olduklarını bilemediğim, çok merak ettiğim kitaplar var. Kaplan Kaplan gibi. Yine de oyumu verdim. Bu anketlerin geçerliliğini düşürüyor. İçimde kalmasın söyleyeyim dedim. :confused:

5 Beğeni

Benim de aynı şekilde merak ettiğim ama daha okuyamadığım kitaplar var. Eminim onlar da çok güzellerdir. Durum böyle olunca üzülüyorum açıkcası. :sweat_smile:

1 Beğeni

1984 ile Hayvan Çiftliğine verdim :smiling_imp:

Orwell’a oy vermeyenler Asimov işbirlikçileridir.

2 Beğeni

Susturulma is coming. :robot:

1 Beğeni

Oy almayan kitap kalmamış ankette. Huzurlu bir şekilde sonucu bekleyebilirim artık :relieved:

1 Beğeni

4 Beğeni

‘‘Robot denetmen is watching you’’ olmaya başladı olay iyice. Aman dikkat! :grimacing:

2 Beğeni

Kendini ifşa edenler cezalandırılıyor. :robot:

2 Beğeni

Tarafından mı? Evet, tarafından.

1 Beğeni