KR - İthaki Bilimkurgu Klasikler Dizisi En İyi Kitap Anketi 3. Tur

Forumda en saçma banları ban yedim hep. @Agape 'nin profili shopladım diye susturmuştu. Sen günde 300 sayfa okudum diye susturdun. Yine aqape foruma girmiyorum diye altı ay banlamıştı. Şimdi de denetmen stalin bize sibirya yolunu gösterdi xd Yalnız 1 gün ve 1 saat arasında ayrım yapamaman beni bir nebze kahretti, sözelci bir robot sanırım xd Ne yaparsanız yapın hayvan çiftliğinin %15 oy aldığı gerçeğini değiştiremezsiniz. Hayvan çiftliği artık mecliste xd

4 Beğeni

Kendimi kınıyorum bu konuda. Sistemin azizliğine uğradım. :joy: Provokasyona devam edersen ceza artacak.

Kutuplaştırıcı dil check :white_check_mark:
Düşünce özgürlüğüne silivri tatili check :white_check_mark:
Asimova 400 oyu verin bu iş huzur içinde çözülsün check :white_check_mark:
Aksi görüşü provakasyon ilan etme check :white_check_mark:

Senin sistemde cumhuriyet setup-ını yeniden başlatmak lazım xd

@MelihAntepli yaşıyor musun xd

3 Beğeni

Sana kalsa Uninstal yaparsın beni.

3 Beğeni

Hayır sadece profiline samuray jack koyarım xd

4 Beğeni

Robot, Terminatör oldu :grimacing:

Büyük birader @SJack :eye:

Rıhtım milleti görün bunları ve oyunuzu Orwell’a verin.

1 Beğeni

Aman yarebbi bu nasıl büyük bir çekişme böyle, liste başında 3 süper star var. Sonucu en heyecanlı eleme turu bu olacak.

2001 nasıl atak yapmış öyle ya. Asimov reyizi eletmeyiz! Seldoncu, Olivawcı arkadaşları oylamaya bekliyoruz.

1 Beğeni

Bence en büyük mücadele Stanislawcılar ile Georgecular arasında 4.luk koltuğu için. Gönlüm Stanislawdan yana. :+1:

2 Beğeni

Orwell ilk 4’e girer artık. O kadar da değildir :smiling_face_with_tear:

Ayrıca 2001 Bir Uzay Destanı baskısı yokmuş. Bence anketten çıkartılmalı, baskısı olunca o zaman yeniden ankete alınır :sweat_smile:

Kaldı mı oylamayan? Ben, Robot tekrar birinciliği ele almış.

Bence bu listedeki en iyi BİLİM KURGU: 2001 Bir Uzay Destanı, en iyi BİLİM kurgu: Yenilmez, en iyi bilim KURGU: Işık Tanrısı.

1 Beğeni

Roger Zelazny… Benim ilk 3’ümde.

1 Beğeni

En çekişmelisi bu tur oldu. 1.lik ve 4.lük yarışı son ana kadar devam edecek gibi :checkered_flag:

1 Beğeni

Üçüncü tur da biraz gecikmeyle sona erdi. Böylelikle Ben, Robot, 2001 Bir Uzay Efsanesi, Kaplan! Kaplan! ve 1984 finale yükselen eserler oldu. Final anketi de hemen geliyor.

2 Beğeni