KR Kitap Kulübü #1 Yu Hua - Kanını Satan Adam

Yok, yok :smiley: Hani, “Bunu nasıl uyarlayacaklar acaba?” kısmındaki o her şeyin başı olan tatlı tartışmalar açısından demiştim. Ama sen öyle deyince olumsuz anlaşılması doğal tabii :sweat_smile: O kısmı unutmuşum. Şimdi her şey yerine oturdu.

2 Beğeni

Neler görüyor bu gözler…

Ads%C4%B1z

:partying_face:

4 Beğeni

Ben merak edip “Yaşamak” da aldım @periyodiknesriyat övünce.

6 Beğeni

Alışveriş listeme ekledim ben de bir sonraki sefere almayı düşünüyorum.

2 Beğeni

Hala almayan varsa kitap İdefix’te %40 indirimde, bugün kargo da bedavaymış. Tek sıkıntı söz konusu İdefix olunca elinize ne zaman ulaşacağı belli olmuyor, onu da göze alabilirsiniz bence :bender:

7 Beğeni

Kazanan taraf olarak okumak da ayrı bir zevkli.:grinning:

9 Beğeni

Her devrin adamı olmak meme’i yapılır bu fotoğraftan, ahaha :smiley: Valla iş yerinde güzel bir kahkaha attım sayenizde.

Darısı başımıza :slight_smile:

Kitapyurdu’ndan sipariş için 24 Eylül’ü bekliyorum.

3 Beğeni

Acaba kitapyurdu bulamayıp iptal ederse diye düşünüp bir de idefixten sipariş etmek mantıklı mı? :unamused: İkisi de gelirse hediye ederim artık birine :rofl:

3 Beğeni

Hype treni gittikçe büyüyor. Olan bize olacak. :smiley: Yok yav gelir o gelir. Bekleyin. ^^

4 Beğeni

Ben beş gündür bekliyorum hala temin edilemedi. Okuma süresinin bitimine bir gün kala gelse bile sıkıntı değil, iptal edilmesin yeter.

4 Beğeni

Ben kırmızı kedi kitabevinden satın almıştım. 1 adet gözüküyor dediler. Şanslıymışım.Bu arada kitabı bitirdim ben.:smiley: çok sürükleyici. Şimdi isyerinden arkadaşım okuyor.

3 Beğeni

Cuma gününden beri Kitapyurdu temin edecek hala. Ben 15 Liradan almıştım. Şimdi 20 Lira olmuş. Ucuzdan aldım diye mi yollamıyorlar acaba? :smile:

2 Beğeni

Hala siparişi bekliyorum, kazanan işte insan olsaydı şimdiye yorumlar yapıyorduk :pensive:

2 Beğeni

Ben de 15 tl den vermişim siparişi ama daha temin edilemedi, elimizde patlamayacağını temenni ediyorum :roll_eyes:.

4 Beğeni

Kitapyurdundan alanlardan kargoya verilen veya kendisine ulaşan oldu mu? Bazı sitelerde stoktan teslim yazarken, kitapyurdu’nun daha göndermemesi ilginç.

1 Beğeni

Ben geçtiğimiz cuma günü sipariş vermiştim. Elime dün ulaştı ama başka bir kitap temin edilemediği için. Pazartesi Yu Hua kitapları temin edilmişti.

2 Beğeni

14ünde sipariş ettiğim kitaptan halen ses yok. Sitede yazan temin süresi geçmesine rağmen siteden geri dönüş de olmadı bulamadık vs şeklinde…

1 Beğeni

benim de 1 hafta oldu, kitapyurdunu aradım, yarın temin edileceğini söylediler :thinking:

3 Beğeni

Günün güzel haberi bu oldu💃🏻 Sağolun.

3 Beğeni

Ben dün aramıştım bugün de aradım, hep yarın temin edilecek diyorlar. İki gündür gelmesi gerekiyormuş yine gelmemiş, bugün aradığımda da bunu dediler.

3 Beğeni