Kralkatili Güncesi

Aslına bakarsan ruhunu da esir edebiliriz. Ne de olsa Cadıyız. :buyucu: :sweat_smile:

4 Beğeni

4 Beğeni

Kahkaha attırdın ya. :joy::joy::joy:

Bu soruyu Rıhtım Sakallı Amcaları’na paslıyorum. :sweat_smile: @alper

2 Beğeni

Tamamen farklı bir şey arıyordum bu düştü önüme :joy:

2 Beğeni

Hayaller ve hayatlar arasındaki ince çizgiyi deneyimlemişsin. :joy:

2 Beğeni

Dua sizi kurtarmaz @OldFatGil-Galad . Odin’in bu konularda beklentisi hepimizin malumu. Odin’e birçok kez çağ değişti, bu çağda bunlar olmaz diyorum ama, ben bu gözü yolda kaybetmedim diyor.

4 Beğeni

Usta Gregory’i bir ziyaret edin :grin:

3 Beğeni

Bizim de arayabileceğimiz bir iki numara var. O işler o kadar kolay değil.

4 Beğeni

Ahahaha.

source

@OldFatGil-Galad Kurtardım. :smirk:

4 Beğeni

giphy

2 Beğeni

Buna metrobüste neredeyse kahkaha atarak gülmek beni kötü bir insan mı yapar? :joy::joy:

2 Beğeni

Kime göre kötü? :thinking:

Bu teoriyi tartışacaksanız münasip bir dil kullanın. Ondan sonra sağda solda acayip acayip mesajlar okuyup milleti linç etmeyelim. Durduk yere iş çıkartmayın. :sweat_smile:

Basarlar , yeterki yalvarı görsünler…

Amacım teoriyi tartışmak değildi aslında ya. Altındaki yorumla birlikte çok daha komik onun için paylaştım.

@MustafaYildiz Gülünsün diye paylaştım zaten bu beni kötü biri yapar mı?

Aradan günler geçmiş cevap vermemişim.
Bunlar ayıp şeyler, konuşunca kötü insan olmuyor muyuz?:grin:
@OldFatGil-Galad evet hepimiz kötüyüz.

Ayrıca sorunun tartışılacak bir tarafı yok bence. Cevap evet. Konuyla ilgili eğitimde her türlü şeyi Felurian’dan öğrenmiş olmalı. Buna bizim aklımıza dahi gelmeyenler dahil.

Şaka bir yana Patrick Rothfuss bir an önce 3. kitabı yayınlasa keşke. İnsanlar o kadar çaresiz kalmış ki Kvothe’un s*ks hayatının detaylarına girmişler.

Not: s*ks vs yazmak forumda zararlı emin olamadım. O sebeple sansürledim.

2 Beğeni

Yıldızla yazmak daha zararlı olmuş o kesin :slightly_smiling_face:.

yazacak yeni bişey kalmayınca sineğin yağını çıkarmak zorunda kalıyorlar.

Bilge adamın korkusunu okuyorum 350. sayfada falanım 5-10 sayfalık iki ayrı parça cilde yapıştırıldıkları yerden ayrıldı şimdiye kadar. Pritt le yapıştırıp devam ediyorum ama bu sık rastlanan bir durum mu ithakiye yazsam değiştirirler mi bu kadar için yoksa pritt le yapıştırmadan dağılana kadar bekleyeyim mi? Okudukça yine kopmalar olacak gibi görünüyor

Aras kargoyla karşı ödemeli gönder. Gönderirken içine durumu anlatan bir not koy. İthaki değişimi yapar.

1 Beğeni

Kitabın baskı tarihini ve kaçıncı baskı olduğunu öğrenebilir miyim? İthaki’de bu sorunlar sıklaşmaya başladı.