Kralkatili Güncesi

4 ve 5 tek kitap olduğunu düşünürsek 6 ve 7’yi tek kitap yapabilir. O zaman 8 için bekleriz 5-10 sene.

1 Beğeni

Kafayı yiyeceğim. (20)

Daha 3. kitap çıkmamış siz 4-5-6-7 den bahsediyorsunuz . Keşke yazsa da görsek o günleri .

Bu arada şöyle bir sızıntı olduğunu iddia ediyor yabancı kaynaklar ;

Kral Katili Güncesinin 3. kitabı olan Taş Kapılar’ın yayın tarihinin sızdığına dair haberler var. İlk tarih Ağustos 2020 ikinci tarih ise Temmuz 2021 .

1 Beğeni

Buz ve Ateşin Şarkısı konuşuyoz biz :sweat_smile:

2 Beğeni

Bu konu altında niye G.R.R Martin konuşuyorsunuz :sweat_smile:

3 Beğeni

Kralkatili Güncesi üçleme değil mi ben mi yanlış biliyorum? Önümüzdeki yıl çıkan kitapla seri bitecek benim bildiğim (söylenti doğruysa tabi)

Pat bu, sağı solu bellisiz adam. Bu kadar bekletmesinin sebebini aynı evrende geçen üçlemeler yazıp bunları Kvothe’un hikâyesine bağlamaya uğraşmasına bağlayanlar var. Çünkü kendisi diyor:" Taş kapılar Kvothe’un hikayesinin sonu olacak lâkin evren devam edecek"

https://forum.kayiprihtim.com/t/patrick-rothfuss-kralkatili-guncesi-nin-sadece-baslangic-oldugunu-soyluyor/1667?u=agape

Şöyle bir şey vardı.

2 Beğeni

Cosmere gibi bişey düşünüyor anlaşılan. Mantıklı tabi o kadar uzun uzun dünyayı okuyucuya öğretmişken orada geçen başka hikayeler de olabilir. Brandon Sanderson gibi aynı. Tabi önce şu başladığı hikayeyi bitirsin de sonra istediği kadar yeni seri başlatabilir sakıncası yok :slight_smile:

2 Beğeni

Umarım yakın zamanda basarlar, bu kitapların ciltli hali efso olurdu bence

1 Beğeni

Cosmer aynı evren içinde ama başka gezegenlerde geçmiyor muydu ? Kral katili güncesi aynı gezegen içinde geçiyor diğerleride aynı gezegende olacak. (Sanırım)

İthaki iyice laubalileşmişken pek bir şey beklemeyin derim.

Benim postlardan sonra konu birazcık kaymış olabilir :sweat_smile:

Umarım ban yemem, umarım ban yemem, umarım ban yemem :pray::pray::pray:

2 Beğeni

Merhaba,

Talebinizi değerlendirmeye aldık. Ben ve içimdeki benlerin ortak veya çoğunluklu bir karar varmasını bekliyoruz. İyi günler dileriz. :buyucu:

Kayıp Rıhtım Denetim Ekibi

5 Beğeni

Bakın görün ey rıhtım ahalisi nasıl da baskı altına alınmaya çalışılıyorum. Duyun sesimi ey cemaati rıhtımîn. Felurian aşkına pes etmeyeceğim!

4 Beğeni

Merhabalar,

RMUK(Rıhtım Mesaj Üst Kurulu) olarak yazdığınız mesajın Rıhtım Kanunlarınca uygun olmadığını üzülerek belirtmek isteriz. Kanunnamemizin söylesek de zaten bakmayacağınız fikrasının biz de tam emin olamıyoruz maddesi gereğince mesajınızı askıya alıyoruz. Yukarıda belirttiğimiz kaynağa dayanarak tarafınıza sansür uygulanmasına, aynı davranışın devam etmesi durumunda maddi ve manevi cezaya tabii tutulacağınızı ayrıca hakkınızda soruşturma ve takip işlemleri başlatılacağını belirtmek isteriz. :buyucu:

RMUK

(Mesleği mi değiştirsem acaba?)

6 Beğeni

BASKILAR BİZİ YILDIRAMAZ!

DİRENE DİRENE KAZANACAĞIZ!
0c38cdb6-cb77-4c2f-819a-72a0c2691e76

1 Beğeni

Demir pakmaklık ardında direnirsiniz sen ve içindeki senler olarak. :joy:

3 Beğeni

Bedenimi esir edebilirsiniz ama ruhumu ASLA!!,:fist:

2 Beğeni