Kulaklık Tavsiyesi

Haylou t15 almayı düşünüyorum. Amazonda 198₺. Sizce en uyguna ne kadara alabilirim?

Geri gönderebilirsiniz sorun yok. Sorun onlar alır mı? Dediğim gibi pandemi sürecini kullanıyorlar almamak için.

• Hijyenik ürün, açtınız alamayız.
  • Açmadan nasıl bozuk olduğunu görebilirdim peki?
  • Garantiye gönderin.
  • Garanti siz değil misiniz?
  • Hayır değiliz.
  • Kim peki?
  • Ürünü ülkeye getiren firma.
  • Siz nesiniz peki?
  • Biz satıcıyız.

Bu konuşmayı bizzat yaşadım. Bir de ürünü geri gönderdiklerinde kargo ödemeli gönderdiler.

Anker Soundcore Life Q10 kullanan var mı? Özellikle sol taraftan son derece sinir edici bir dip ses alıyorum. Kullanan varsa böyle bir sorunla karşılaştınız mı?

Sennheiser’ın sınırlı üretimi olan HD 458bt
güzel bir indirime girmiş. Öyle ki HD 450bt’den bile daha ucuz. (Özellikler aynı, tek fark renk)

1 Beğeni

Bugün Haylou T15 ile tam anlamıyla vakit geçirdim ve sonuçtan memnunum. Xiaomi sahte kulaklıktan sonra ne kadar korkmuş olsam da şu an mutluyum.

Yaklaşık 2 saat aralıksız dinledim şarjı %50 bile olmamıştı.
Dış sesi sönümleme başarılı.
Bir kulaklık çok az fark edilecek şekilde daha az ses çıkarıyor ama bir süre sonra alışıyorsunuz.
Ses kalitesi de oldukça iyi.
Whatsapp üzerinden görüntülü konuşma sağladığımda senkronize sorunu ve mikrofon sorunu yaşamadım.
Kulaklıkların kulağa oturmasında da bir problem yok.

İlgilenen, sahte olanı tespit etmeye yardımcı olan ve Haylou tavsiye eden herkese çok teşekkürlerimi sunuyorum. Dolayısıyla ben de tavsiye ediyorum:)

1 Beğeni

Sonunda Anker SoundCore Vortex kulaklığım elime geçti. Benim gibi Bim’deki indirimi bekleyenler elini çabuk tutsun, zira ben gittiğim 3. şubede zar zor bulabildim. Çok hızlı tükeniyor. Bir süre kullandıktan sonra görüşlerimi detaylıca yazarım.

1 Beğeni

@Bjork, Anker kulaklıktan memnun musunuz. Eksileri var mı?

Ben aslında çokça memnun kaldım kulaklıktan. Hafif bir dip ses sorunu var ama şarkı falan dinlerken belli olmuyor. Özellikle bas konusunda doyurucu bir performansı var, buna rağmen tiz ve midler de bu basın altında kalmıyor. Almayı düşünürseniz siyah almanızı tavsiye ederim. Sanırım Anker yeni üretimlerde bir güncelleme yapmış, iteration 2 yazan kulaklıklarda bas bir tık azaltılmış (yine de çok iyi) ve daha temiz bir dinleme kalitesi sunuyor. Kırmızı ve mavi renklerinde olanlar da yeni üretimde güncelleme almış sanırım ama satıcı da hangisi bulunur o riske girmeye gerek yok. Siyah olanlar doğrudan ikinci üretim. Bu yeni üretimlere göre eskilerinde sanki ses boğuk geliyormuş gibi hissediyorsunuz ama yeni olanları kesinlikle bu fiyat aralığında öneririm.

1 Beğeni

Benim kullandığım mavi renkli alalı 5 ay oluyor. Şimdi baktım benimkinde de iteration 2 yazıyor sanırım yeni bir revizyon değil. Büyük ihtimal sadece firmware yenilenmiştir ama yine de merak edip soundcore’a bir mail attım.

Biraz araştırdım, böyle böyle ses farkı var diye mail atan olmuş ve Anker ürünlerde hiçbir fark yok diye geri dönüş yapmış ama seste bariz bir düzelme var.

Çok teşekkür ederim.

1 Beğeni

Mikrofonu, evde yapılan toplantı ve görüşmelerde arkadan gelen sesleri çok yansıtmayan, şarjı çabuk bitmeyen ve makul bir ses kalitesi olan bir kablosuz kulaklık arayışındayım. Fiyat olarak çok yükselmeyi düşünmüyorum. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Haylou T15, GT1, GT1 plus ve Xiaomi Redmi Airdots arasında kaldım. Çok da bilgili değilim kablosuz kulaklık modellerinde. Önerebileceğiniz farklı modeller varsa da çok memnun olurum. Şimdiden çok teşekkür ederim.

JBL Endurance Bluetooth

Kablolusunu kullanıyorum, çok memnunum.

1 Beğeni

Sennheiser cx80s kullanıyorum bir haftadır.Hiç beklediğim gibi değil, özellikle metal müziklerde aşırı yetersiz.Metal müzik gibi vokallerin ön planda olduğu ve bass sesini duyabileceğim kulak içi kulaklık tavsiyelerine açığım.Bütçem çok fazla değil 200 lira civarı.

Ben T15 kullanıyorum. Kutunun batarya süresi bakımından diğer modellere göre daha uzun ömürlü. Ama sizin için mikrofon önemli ise GT serisine bakmanızı öneririm. Çünkü o modellerde mikrofon sayısı daha fazla.

2 Beğeni

Kulaklıktan memnun musunuz ?

Evet memnunum. Fakat asıl farkı telefondan bilgisayara geçince fark ettim. AptX desteği ve DTS ile aldığım sesin kalitesi inanılmaz arttı. Şimdiye kadar telefondan dinlediğim için kendimden utandım hatta.

Kulaklığa gelecek olursak bir kere pedleri yumuşacık. Fakat belirli bir süre dinlediğinizde ister istemez içerisi havasız kalıyor ve çıkartmak zorunda kalıyorsunuz. Malzemesi vs. kendi fiyat aralığı için çok iyi. Tek beğenmediğim özelliği kulağıma taktığım vakit aşırı büyük ve hantal durması. Bunun dışında kesinlikle memnunum diyebilirim.

1 Beğeni

Çok teşekkür ederim, bir süre önce MiTrue aldım. Silikon kulaklık olmaması için tercih ettim. Kısa süredir kullanıyorum, çok memnunum.

1 Beğeni

Çok teşekkürler. :slight_smile: