Malazan Book of the Fallen

Dostlar bence organize bir şekilde sazan.avi’ne geldik. Artık her şeyden şüphe eder hale geldim. Devlet kendi eliyle dağıtacak deseler inanırım artık.

6 Beğeni

Aslında hangi yayınevi olduğu çok önemli değil, kitaplar arası uzun sürmesin, baskısı, dizgisi ve çevirisi iyi olsun. Kim basarsa bassın.

4 Beğeni

Altıkırkbeş haricinde.

1 Beğeni

Ben bilmez artık, top @alper’de :slight_smile:

@CowardlyHero Biliyorsun @alper istifçi, onları da istifliyor :slight_smile:

1 Beğeni

Yalnız değilsin, üzülme :roll_eyes::hushed::confused:

1 Beğeni

Bunlar iceriden bilgi mi? :smirk::smirk::smirk:

1 Beğeni

Yalniz bu genel cercevede dogru. Gecen yil masallarin yukselisiyle birlikte fantastik de yukselise gecti sanki. Benim bile ikisi ayni, biri farkli yayinevinden olmak uzere 3 fantastik serim var. Bu yilin sonlarina dogru ve 2020 boyunca bence tam damak zevkimize uygun kitaplar okuyacagiz.

13 Beğeni

BspRv8X0

10 Beğeni

Bu bilgiler Alfa yı işaret ediyor gibi.

Malazan ve diğer ağır seriler…Malazan tek başına 10 kitap, güçlü bir yayınevi altından kalkar ancak.

Yoksa Yapı Kredi yayınları mı?

1 Beğeni

Eleme yoluyla oldukça ilerleme kaydettiniz takip edebildiğim kadarıyla :slight_smile:

Serinin hakları kimdeymiş diye başkasına mı sormalı acaba? :thinking:

Acaba hangi ajansta? :thinking:

1 Beğeni

Fantastik eserleri incelemeyeceğini belirten Yapı Kredi’nin birkaç büyük fantastik seriye gireceğini sanmam.

2 Beğeni

293 mesaj okudum ve hala hangi yayınevi olduğu ortaya çıkmadı.

2 Beğeni

Geriye kimler kaldı? İthaki, Pegasus, Delidolu, Epsilon, Akılçelen, Yapı Kredi (@enlied açıkladığı mantıklı sebepten), Altıkırkbeş, Alfa elendi.

Metis, Panama, Yordam, Monokl, İş Bankası :smile: kaldı.

İçlerinden tarzına ve bütçesine göre en mantıklısı Metis gibi o zaman.

Elenen yayınevlerinin listesini yapsak ve kitapları basabilrcek potansiyel yayınevlerinin de listelesek yada para toplayıp dedektif mi tutsak :thinking::thinking:

Ephesus geçiyor aklımdan .:upside_down_face::upside_down_face:

İthaki ve Alfa resmi olarak yalanlamadı benim gördüğüm kadarıyla.

Hatta önceleri ithaki serinin hakları başka yayınevinde(BeyazBalina) gibi söylemlerde bulunurken serinin başka bir yayınevine geçtiği haberinden sonra sessizliğe büründü.

Ben İthaki’nin basacağını düşünüyorum açıkcası.

7 Beğeni

Gerçi BeyazBalina bile zamanında böyle bir serinin haklarını aldıysa yayınevilerinin hepsinden şüphelenmek lazım.

1 Beğeni

Panama olabilir bence. Sizde iyice acuna bağladınız söylesenize çatlatıyorsunuz milleti.

1 Beğeni

İkisi de resmi olarak yalanladı.

Aslında İş Bankası alıp Fantastik sektörüne girse bizim için efsane olur.

7 Beğeni