Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

1 Beğeni

Hayvan gibi albüm yapmış yine Misthyrming. Ayı oğlu ayılar.

2 Beğeni

Vooooa düete bak be.

2 Beğeni
2 Beğeni

İngilizce yorum bile olsa Türk olduğu nasıl da belli oluyor melodiden :grin:

4 Beğeni

Atheist nihayet Spotify’a gelmiş. Ya da ben yeni fark ettim bilmiyorum.

1 Beğeni
3 Beğeni

Yeni albümler yayımlanmış bugün.

Therion acaba İstanbul’a hiç gelmiş mi diye bakarken birisinin 2014 yılında geldiğinden bahsettiğini gördüm. Googleden en son ne zaman geldi diye baktığımda ise bugün konseri olduğunu öğrendim. :smiley: Umarım sık sık geliyordur da bir dahakine gitme fırsatım olur. Epica da aynı şekilde.

1 Beğeni
1 Beğeni

Therion, Eskişehir’de bile konser verdi. :slightly_smiling_face: Kardeşim gitti geçen gün olan konsere, nasıl geçtiğini sormayı unuttum.

Warrel Dane konserinde gençler kendi aralarında “Therion diye bir grup var, dinledin mi?” şeklinde konuşuyorlardı. Eşimle bazen arada bu konuyu konuşuruz. Kendimizi yaşlı hissetmiştik. :smiley:

1 Beğeni

Normalde Ankara ve İzmir’e de gideceklermiş bu sefer sanırım ama direkt tüm turne iptal olmuş. Birkaç ay sonraysa sadece Istanbul konseri ile devam etmişler.

Eskişehir konseri de dört sene filan önceyse ve ben oradayken olduysa bu iki etti demektir ama üçüncü sefere elimden kurtulamazlar.

1 Beğeni

Turnenin iptal edildiğinden haberim yoktu.

Therion, 2005’ te Eskişehir’de konser vermiş.

Umarım yine konserleri olur da dileğiniz gerçekleşir.

1 Beğeni

Teşekkür ederim. Ben hiç gelmiyorlar sanarken beklediğimden daha sık geldiklerini öğrenmiş oldum bu vesile ile. İlla yine olur diye umuyorum o yüzden. :smiley:

1 Beğeni

Benim gibi yaşlanmış morukların yarım saatten fazla artık metal dinleyemiyor oluşu normal… Sanırım… O yüzden size çare))))

Gerçi bu metal değil yinede:

1 Beğeni

Epica geliyormuş 28 ekimde. Gidebilir miyim bilmiyorum ama bilet almaya çalışacağım. Bu kadar konuşmanın üstüne geldiyse vardır bir sebebi yani.

Daha aylar var ama daha önce konsere gitmedim, böyle biletler hızlıca bitiyor mu acaba ya?

3 Beğeni