Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

image

9 Beğeni

Tamás Kátai çok kaliteli bir insan. Yine süper bir albüm yapmayı başarmış.

2 Beğeni

%99.9 doğru tespit :d

1 Beğeni
2 Beğeni

Tsjuder’in yeni albümü. Ayrıca:

Bathory şarkılarını coverladığı EP.

2 Beğeni

Anno 1696 albümünün deluxe edisyonunda 3 bonus şarkı varmış. Yeni keşfettim çok da güzel oldu.

2 Beğeni

Marduk’un single’ını dinledikten sonra evde Akasya Durağı Sinan gibi abov abov diyerek geziyorum.

2 Beğeni

Ankaralı hemşehrilerimin çıkardığı yeni albüme Angry Metal Guy 4.5/5 vermiş. Asalım bayrakları. :tr:

4 Beğeni

Bu kez yeni albüm falan paylaşmıyorum, sadece dinlerken paylaşasım geldi şarkıyı. Sabah 9’dan bu yana DSO dinliyorum, başım ağrıyor artık

3 Beğeni

Geçen sene Cancer Culture albümüyle birlikte en çok dinlediğim iki albümden biriydi bu. DSO diskografisi içinde önemli bir yer teşkil ettiğini düşünüyorum. Mortuus ve Mgla’dan M. gibi önemli kişilerin de albümde konuk olarak yer alması büyük işti. Son olarak şu inceleme yazısını çok beğendiğim için bunu da paylaşayım.

http://www.pasifagresif.com/2022/04/deathspell-omega-the-long-defeat/

2 Beğeni

Ben Metalperver’de takılıyorum genelde, bu incelemeyi de okudum elbet. Albüm ilk çıktığında çok güzel eleştiriler almıştı, her olumlu yorumda ben mutlu oluyordum :grin:

3 Beğeni

Cancer Culture nasıl bir albümdür öyle :metal:

3 Beğeni

Geçen sene Spotify istatistiğime göre en çok dinlediğim şarkı Suicidal Space Programme olmuştu. Öyle böyle sevmiyoruz. :rofl:

2 Beğeni

Şöyle şirret bir black/death/war metal debutuna denk geldim, elemanlar Türkmüş. Archgoat, Blasphemy, Revenge felan seven bir bakabilir.

3 Beğeni
3 Beğeni

Araya kaynayan şarkılarda bugün. Kaymak gibi yumuşacık :drooling_face:

2 Beğeni
2 Beğeni

Oyyyy! Bu kadar dolu bir albüm beklemiyordum cidden. Çok güzel yav, bizimkiler yapmışsa mastering yine facia olmuştur diye düşünmüştüm ama enstrümanlar tam yerinde :heart_eyes: Tamam dissonant için derin kritik yapılmaz (mix mastering özelinde) ama gerçekten çok beğendim ya hu!

2 Beğeni

Gerçekten kapak tasarımından tut da şarkı sürelerine kadar her şey dört dörtlük. Sound çok özgün, herhangi bir grubun sound’una benzemiyor. Mükemmel iş yapmışlar. Sene sonu top on sıralamasına kafadan yazdım bile.

2 Beğeni

Dying Fetus: 8 Eylül

Cryptopsy: 8 Eylül

Bu sene Cattle Decapitation’un ayı Terrasite albümü ile birlikte en çok beğeneceğim ikinci albüm muhtemelen Dying Fetus’ünki olacak. Heyecanla bekliyoruz 8 Eylül’ü.

2 Beğeni