Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

yeni album nasıl olacak bakalım opethin.

1 Beğeni

Maalesef öyle hocam, CD fiyatları eskiden uygundu, şimdi öyle değil

1 Beğeni
4 Beğeni

Çevrilmesi için admine ben söylemiştim. Sağolsun çevirmiş.

4 Beğeni

Nedendir bilinmez Megadeth bu şarkıyı çok konserlerde icra etmez. Süper bir şarkıdır çok severim.

2 Beğeni

Efsane bir şarkıdır hocam. Müthiş rifflere sahip

2 Beğeni

Buda Judas sevenlere gelsin:

4 Beğeni
2 Beğeni

Evet bu stoner grubu birkaç yıl önce keşfetmiştim. Tarzlarını beğeniyorum

2 Beğeni

Cliff Burton…

5 Beğeni

Var ya herkes ölüp bitiyor bu şarkıya bende inatla dinlemedim metallica çok sevmeme rağmen ama dinleyince muazzam olduğunu farkettim cidden çok güzel :smiley:

3 Beğeni
1 Beğeni

Nasıl kaçırmışım bunu

4 Beğeni

Sabaton bugün yeni albümünü yayınladı, yalan yok daha iyi bekliyordum. Kötü mü? Asla değil ancak daha iyi olabilirdi. Ya da şu an çok boş yapıyorum çünkü çok hype ile açtım playlisti. Sıra Sıra Puan vereceğim ve Sevdiğimden sevmediğime sıralarsak şöyle:

96/100

92/100

87/100

86/100

81/100

80/100

70/100

60/100

Bir Müzik Daha var ancak o metal değil tam olarak o yüzden koyamayacağım.

2 Beğeni

Biraz da prog metal paylaşayım dedim.

Yalnız başlangıçta herkesin elle tempo tutup ilerleyen zamanda ne yapacaklarını şaşırıp sadece izlemekle yetinmeleri gerçekten dream theater’ı özetleyen bir manzara olmuş.

4 Beğeni

Yeni albümleri nasıl sence?

1 Beğeni

Bu sıra Scar Symmetry dinliyorum yine, insan üzülüyor yeni albüm çıkarmadıkları için…

2 Beğeni

Rhapsody of Fire grubunu paylaşıyım ben de sizlere farklı olarak. İlk albümlerini çok severdim, Luca Turilli gruptan ayrılınca bir boşluk oldu ama son albüm bir nebze olsun başarılı:

Ayrıca bu sene Rhapsody’nin solisti ile Turilli’nin birleştiği yeni bir albüm çıktı, o da fena değil:

Power metal seviyorsanız bir bakabilirsiniz

3 Beğeni

Ben çok beğendim. Kısa süre önce yatıp kalkıp the raven hill dinliyordum hatta. :joy:

2 Beğeni

@Forsaken
Önerdiğin şarkıları var mı, Holographic Universe tadında ?

2 Beğeni