Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

Ben de bu aralar Garage Inc CD’si arıyorum :slight_smile: kaset var, ama CD yok elimde. Harika bir albümdür.

1 Beğeni

Kasette CDde var toplamak için çok uğraştım sadece 2 cd eksik metallicadan son çıkan 3 cd justice remastered ve metallica garage days 5,98 ep remastered.

gönül isterki ilk 4 albumunde kocaman kutulu remasterları var 10 cdlik filan para yokki :smiley: alalım.

2 Beğeni

Bende zamanında toplamiştım. Ama yıllar oldu. Çalişıyorlarmı bilmiyorum

5 Beğeni

aynen benimkilerde böyle. kasetler köydeki evimizde kaldı gittiğim zaman foto çekerim atarım. cdler şu anki evimde. cdleri çekeyim bende :smiley:

1 Beğeni
1 Beğeni

Onlarca cover var bu müzikle ilgili Orjinali çok çok güzel de olsa bana tam olarak o duyguyu veremiyor, Ama bu verebiliyor. Belkide orjinalinin duygusallıktan çok Militarist bir havası olmasındandır bilmiyorum ama büyüleyici …

1 Beğeni

Atmospheric black metal olsun dark folk olsun sevenlerine gönül rahatlığı ile önereceğim yegane grup Agalloch’tur. The mantle ve Ashes against the grain albümleri tadından yenmez.

4 Beğeni
2 Beğeni

İlk 2 dakikası The Last of the Mohicans’ı hatırlattı.

1 Beğeni
1 Beğeni

Acıtır, mahveder

1 Beğeni
2 Beğeni

Bunlarda benim kasetler ama bir çoğunu bulamadım mesela Master of Puppets yok :persevere:

4 Beğeni

Müthiş bir koleksiyon. Kiss olmayayidi iyidi (makyajlı sirk soytarıları) :slight_smile::blush:

1 Beğeni
1 Beğeni

Benimki bunun 2-3 katı. Ama çoğunu kutuya koydum. CD’ler dışarıda hep :slight_smile: çoğu kaset ortak tabi sizinkiyle

2 Beğeni

bu bir poşeti bulamadım geri kalanını daha vardı. CD koleksiyonunu da çekerim atarım buraya. Eskiden çok alırdım CD şimdi sadece belli başlı gruplarınkini alıyorum

2 Beğeni

Kiss’e şans ver bence güzel bir çok şarkısı var. Tabi yinede sen bilirsin.

2 Beğeni

11 yaşındayken Pentagram’ın Unspoken albümünü -kapağı ilgimi çektiği için- satın almıştım. O gün bugündür birkaç tahtam eksik.
Caz, folk, neofolk, country gibi türleri dinlemekten de büyük zevk alırım. Ama ne yalan söyleyeyim, hiçbiri metalin verdiği hazzı vermiyor.

4 Beğeni

Ben eskiden Guns And Roses,Kiss,Nirvana,Bon Jovi gibi grupları dinlerdim sonra Metal müzığe geçince sadece 70’ lı yılların Rock müziğini dinlemeye başladım.

2 Beğeni