Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

değildir megeadeth çocuk metalidir.

Thrash olarak slayer aç dinle

genel metal oalrak metallica-black tüm albüm güzeldir. hadi iyi kafalar.

tabiki black sabbath’ı unutmuyoruz. Black Sabbath grubu-Black sabbath albümü- Black Sabbath şarkısını dinle.

lord of the rings - bira- amon amarth :metal::metal::metal:

Megadeth neye dayanarak çocuk metali? (Ki çocuk metali ne oluyor :thinking: )

Bana dayanarak çocuk metali. çocuk metali olmuyo size göre mesela ama bana göre oluyor çünkü ben dedim diye size görede çocuk metali olmaz yani çok takılma bana. Çocuk metalide kötü metale diyom ben.

3 Beğeni

Slayer de dinliyorum ancak megadearh çocuk metali değildir . Gurultu bakimindan dersen evet slayer daha gürültülü ve sert .

Not : metal muzik dinlerken sen gaza geliyonumu ? Ben hiç gelmiyorum . Galiba gaza gelmek benim dogama ters

Geliniyo tabi metalica dinle.

1 Beğeni

Metal değil ama Skillet’ın çoğu şarkısı gaza getiriyor şahsen Circus for a psycho, Feel INvincible ve Awake and Alive önerimdir.

1 Beğeni

Işte bu yaaaa , güzel kafa salatı.

1 Beğeni

Kan yağmuru olan performanslarını da tavsiye ederim.

Boşuna dememişler zaten;
https://i2.wp.com/www.metalinjection.net/wp-content/uploads/2015/08/god-listens-to-slayer.jpg?fit=700%2C367

1 Beğeni

Izledim.

Normal ses seviyesi yeterli gelmedi sesi kırmızı noktaya kadar açtım.

1 Beğeni

O zaman biraz daha kan :nail_care:

3 Beğeni

Yatacak yerin yok Tony reyis

1 Beğeni

Efsane bir şarkı!

5 Beğeni

Genelde Power Metal dinlerim. O kadar okudum bir kişi yazmamış Helloween’i , Blind Guardian’ı, Stratovarius’u…

Senfonik metal sevenlere ve dinlemek isteyenlere de Haggard’ı öneririm. Haggard’ın 18-19-20 Ocak’ta Türkiye turnesi var.

1 Beğeni

Helloween diyince direk aklıma Perfect Gentlemen şarkısı geldi. Yani nedense I Want Out,Dr.Stein gibi şarkılarından daha çok hoşuma gidiyor. Blind Guardian hmm şimdi zaten Yüzüklerin efendisini anlatan şarkılarını geçtim onlar zaten güzel ama 2002 tarihli A Night At the opera var dinlemeye doyamamıştım. Stratovarius da dinledim ama aklımda kalan bir şarkı yok.