Metal Müzik Sevenler Cemiyeti 🎸

Favori metal sarkilarimdansin Agent Orange

Daha bir sürü album var,yaşasın.

https://www.google.com/amp/s/onedio.com/amp-haber/545852

Agent orange albumunde remember the fallen vardı. ne kadar çok dinlerdim. bide M-16 albumu.
Sodomun çok güzel albumler var.

Aynen Zaten Napalm Morning efsane sarkidir.

1 Beğeni

Çok efsane gruplar keşfettim,varsa buna benzer gruplar alırım.

Dark Tranquillity - Damage Done albumu mutlaka dinlemelisin.

1 Beğeni

Uzun zamandır bu kadar epik bir şey dinlememiştim.Bir şans verin pişman olmazsınız.

1 Beğeni
1 Beğeni

Şöyle bir konuyu ziyaret etmiştim de, biz de bir şey atalım bakalım.

- YouTube

Ayreon’un aynı albümünden Day Sixteen: Loser şarkısı da harika :ok_hand:

2 Beğeni

Bu tarz death ve melodik death metal gruolari sarkilardaki sesi yukseltmek icin ozle birseymi kullaniyor ? Live veryonlari bu kadar yuksek sesi degil.

Soilwork - Verkligheten albümünü dinleyen var mı?

Belki çoğuna göre Hendrix bu işin en iyisidir ama ben solo performansta Slash kadar sevemedim hiç birini.

1 Beğeni

1. Sinif olmayaydim kesin giderdim.

Allahim ne olursun Ac/DC ve Iron Maiden gelsin.

Amin!Amin!Amin…

Türkiyede 3.konserleri sanırsam izleyemedim buda kalacak sanırsam. Iron maiden konserlerinde kıl payı kaçırdım ki 2010 daki konsere çok üzülmüştüm gidemediğim için.

Sen bu aciyla nasil yasayabiliyon ? :wink:

Festivallerde filan bir kaç grup seyretmişliğim var onları anılarıyla duruyorum :smiley:

Evet 3. konser ilk konseri 1998’de Blaze Bayley’li kan kaybettigi ve eski popülerliğini kaybettigi yillarda vermisti. İşin garibi 2 gün üst üstte konser vermeleri.
Ikinci konser benimde gitme şerefine eriştigim, ikinci altin dönemlerini yasadiklari ve kendilerini ilk siraya yerlestirmeme karsin bir o kadar sevgi besledigim Mastodon grubunuda görerek o gün gercek mutluluga eristigim, buna karsin Kücukciftlik park gibi Iron Maiden gibi büyük bir gruba yakismayacak bir yerde yapilmasi büyük hayal kirikligiydi.
Ücuncü gelisleri 2013 İnönü stadi konseri ne yazikki hem iş hemde ramazan ayina geldigi icin gidemedigim bir konser olmustu.

1 Beğeni

Aynen Hallowed Be Thy Name dinlemeyi 2010 konserinde çok isterdim olmadı. Evlilik arefesiydi. :wink:

1 Beğeni